VICHY Dezodorant antyperspirant w kulce 48h 50 ml przeciw intensywnemu poceniu

cena
24,63 zł
Ilość:
Producent Vichy
Pojemność 50 ml
Postać leku Roll-on

Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Antyperspirant w kulce przeznaczony dla osób cierpiących z powodu nadmiernego pocenia i którzy chcą połączyć skuteczność antyperspirantu z ultratolerancją dla skóry. 48 godzinna skuteczność działania. Zapewnia uczucie komfortu i pozostawia skórę świeżą i elastyczną. 48 godzinna skuteczność działania.

Działanie

Dezodorant nowej generacji zawierający zmikronizowane sole aluminium, działające bezpośrednio na ujścia gruczołów potowych. Hipoalergiczny. Zawiera Wodę Termalną z Vichy. Produkowany według ścisłych norm przemysłu farmaceutycznego. Testowany przez dermatologów. Nie zawiera alkoholu. Dezodorant daje świeżość i miękkość skórze bez białych śladów lub uczucia dyskomfortu.

Po zastosowaniu na skórze pozostawia lekką, pudrową warstwę bez uczucia lepkości. Gwarantowany brak śladów na skórze lub ubraniu

VICHY Dezodorant antyperspirant w kulce 48h 50 ml przeciw intensywnemu poceniu

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt VICHY Dezodorant antyperspirant w kulce 48h 50 ml przeciw intensywnemu poceniu kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.