Sapoven maść 30 g

Producent Hasco
Pojemność 30 g
Postać Maść
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
66% Complete

Spis treści:

Skład

zagęszczony wyciąg z nasion kasztanowca (Semen Hippocastani extractum), zawierający 10 % glikozydów trójterpenowych w przeliczeniu na escynę 10,00 g.

Wskazania

Produkt stosowany jest w objawach przewlekłej niewydolności żylnej, takich jak: uczucie ciężkości i obrzęki kończyn, świąd w kończynach dolnych, uczucie napięcia, zmęczenie nóg, kurcze mięśni łydek, ból zlokalizowany wzdłuż przebiegu żyły. Produkt jest przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność oparta jest wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Przeciwwskazania

Produktu nie należy stosować na otwarte, rozległe rany i uszkodzoną skórę oraz w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Sapoven maść 30 g

maciek

Bardzo dobry produkt, godny polecenia.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.