Sanprobi Barrier probiotyki 40 kapsułek

cena
23,37 zł
Ilość:
Producent Sanprobi
Pojemność 40szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Bariera jelitowa tworzy mur ochronny pomiędzy organizmem człowieka, a światem zewnętrznym. Jej najważniejszym zadaniem jest właściwy dobór i wchłanianie korzystnych dla zdrowia składników odżywczych, ochrona przed toksynami i ich eliminacja z organizmu, zapobieganie przedostawaniu się patogenów z przewodu pokarmowego do organizmu. Dodatkowo bariera jelitowa pełni ważne funkcje fizjologiczne w organizmie człowieka, dlatego też zaburzenie jej struktury może prowadzić do zwiększenia przepuszczalności, sprzyjać przeciążeniu układu immunologicznego i nerwowego. 

Konsekwencją zaburzenia funkcji i budowy bariery jelitowej mogą być dolegliwości takie jak zmęczenie, apatia. zdenerwowanie , niepokój, obniżenie progu bólowego, wzdęcia, zgaga, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej. W wyniku uszkodzenia bariery wzrasta też skłonność do infekcji i przeziębień. 

Uszkodzenie bariery jelitowej może występować w przebiegu schorzeń takich jak: alergie pokarmowe, celiakia, nieswoiste zapalenia jelit, choroby autoimmunologiczne, przewlekłe schorzenia wątroby. Dodatkowymi czynnikami powodującymi zaburzenie działania bariery może być: nieodpowiednia dieta, alkohol, stres, nadużywanie leków np. przeciwbólowych,  i antybiotyków, infekcje przewodu pokarmowego i górnych dróg oddechowych, a także radio i chemioterapia

Skład

1 kapsułka zawiera bakterii ≥2.5 x 10 CFU/g. żywych szczepów bakterii:
Bifidobacterium lactis W52
Lactobacillus brevis W63
Lactobacillus casei W56
Lactococcus lactis W19
Lactococcus lactis W58
Lactobacillus acidophilus W37
Bifidobacterium bifidum W23
Lactobacillus salivarius W24

Wskazania

Wzbogacenie codziennej diety w dobre bakterie rodzaju Lactobacillus, Bififobacterium i Lactococcus, które wspierają i zachowują barierę jelitową, wspomagają pracę przewodu pokarmowego, zapobiegają działaniom niepożądanym, związanym z uszkodzeniem bariery jelitowej.

Działanie

Snaprobi Barrier to probiotyk wieloszczepowy, który zawiera unikalną kompozycję ośmiu szczepów probiotycznych, starannie dobranych, które utrzymują i wspierają pracę bariery jelitowej.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 2–4 kapsułki dziennie.
Dzieci od 3 do 12 roku życia: 1–2 kapsułki dziennie.

W przypadku antybiotykoterapii zaleca się spożywanie suplementu wraz z rozpoczęciem przyjmowania antybiotyku i kontynuowanie suplementacji przez 14 kolejnych dni po zakończeniu antybiotykoterapii.

Dodatkowe

Bezpieczny dla dzieci od 3 roku życia, kobiet w ciąży i matek karmiących.

Produkt bezglutenowy

Opinie o Sanprobi Barrier probiotyki 40 kapsułek

jarek

skuteczny przy kuracji antybiotykowej,

jarek

skuteczny przy kuracji antybiotykowej,

kasik

Sprawdzone, Bardzo polecam,

Natalia

Bardzo dobry proiotyk,

GitMajonez

git,

airf

to naprawie dobry probiotyk, godny polecenia,

Agnieszka

Według mnie chyba jednej z najlepszych probiotyków na rynku do tego cena jest bardzo atrakcyjna. ,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Sanprobi Barrier probiotyki 40 kapsułek kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.