NUXE MEN Gel de Rasage Pianka do golenia 150 ml

Nowa cena
cena
31,68 zł
Producent Nuxe
Pojemność 150 ml
Postać leku Pianka
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

NATURALNIE SKUTECZNA. Dzięki tej hipoalergicznej piance golenie jest dokładne i łatwe bez podrażnień.

Działanie

NIEOCENIONA WARTOŚĆ DLA MOJEJ SKÓRY. Golenie staje się dokładne: 80%* mniej podrażnień skóry: 74%* więcej komfortu dla mojej skóry: 80%* *Badanie zastosowania przeprowadzone pod kontrolą dermatologiczną, w grupie 20 ochotników w ciągu 21 dni - % odsetek ochotników zgadzających się z twierdzeniem.

NUXE MEN Gel de Rasage Pianka do golenia 150 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt NUXE MEN Gel de Rasage Pianka do golenia 150 ml kupili także:

Alantan Plus maść 30 g

Alantan Plus maść doskonale nawilża i natłuszcza pozostawiając tłustą warstwę dzięki zawartości wazeliny, co pozwala dłużej wnikać substancjom czynnym w głąb skóry. Maść przeznaczona jest dla skóry całego ciała i na błony śluzowe.

Alantan Plus to preparat przeznaczony dla dzieci oraz mam. Mamy stosują go w okresie poporodowym przyśpieszając gojenie  błony śluzowej strefy intymnej oraz podrażnionych sutków podczas karmienia piersią. Stosowany u niemowlaka zapobiega powstawaniu pieluszkowego zapalenia skóry, jednak kiedy skóra jest już podrażniona redukuje świąd, zaczerwienienie i łuszczenie się skóry. Alantan Plus sprawdza się także przy alergiach skórnych, atopowym zapaleniu skóry, oparzeniach słonecznych i termicznych oraz skaleczeniach i niewielkich ranach.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.