Nailner lakier do leczenia grzybicy paznokci 2 w 1 5ml

Producent Trimb Healtcare
Pojemność 5 ml
Postać leku Lakier
Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Lakier Nailner 2w1  leczy grzybicę paznokci, ale dodatkowo rozjaśnia i poprawia wygląd zainfekowanych paznokci.

Działanie

Opatentowany system  transportu substancji czynnych umożliwia przenikanie składników przez twardą keratynę paznokcia aż do jego łożyska i zwalczanie infekcji grzybiczej. Powoduje zmianę środowiska paznokcia na niekorzystne dla grzyba. Ponadto lakier Nailner 2w1 zawiera składnik rozjaśniający, który przyczynia się do poprawy wyglądu zainfekowanych paznokci, już po siedmiu dniach stosowania. Chroni nowo odrastające paznokcie przed zakażeniem.

Dawkowanie

Przed aplikacją należy zmyć lakier kosmetyczny i oczyścić paznokieć. Nie ma konieczności piłowania płytki paznokcia. Stosować dwa razy dziennie przez pierwsze cztery tygodnie, a następnie raz dziennie do czasu wyrośnięcia zdrowego paznokcia w miejsce zniszczonego. Lakier należy aplikować na całą powierzchnię paznokcia, w tym na jego spodnią część. Po każdym użyciu dokładnie zamknąć buletkę.

Opinie o Nailner lakier do leczenia grzybicy paznokci 2 w 1 5ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Nailner lakier do leczenia grzybicy paznokci 2 w 1 5ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.