MASMI Wkładki higieniczne o anatomicznym kształcie 30szt 100% bawełny organicznej

Producent Masmi
Pojemność 30 szt.
Postać leku Wkładki
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

100% naturalnej bawełny.

Wskazania

Produkt  w całości wykonany z  100% certyfikowanej bawełny organicznej (włacznie z wkładem pochłaniajacym) !! Jedwabista zewnętrzna powłoka ze specjalnym przeplotem zapobiegającym przyklejaniu sie do skóry włókien bawełny.

Działanie

Doskonała wentylacja skóry dzieki zastosowaniu w całym produkcie 100% certyfikowanej bawełny organicznej. Wkładki pozwalaja skórze oddychać, zapewniają komfort i są zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień. ultra cienkie, anatomiczny kształt ,wysoce chłonne. hypoalergiczne dla zmniejszenia ryzyka podrażnień i alergii. zapewniają długotrwałą i komfortową ochronę. w 100% ulegające biodegradacji Sposób użycia: Oderwij tylne zabezpieczenie wkładki i przyklej ją do bielizny. Nie zawierają : perfum, superabsorbentów w postaci proszków i pudrów, pulpy celulozowej, wiskozy / Rayon, celulozy, plastiku, chloru, dioksyn.

MASMI Wkładki higieniczne o anatomicznym kształcie 30szt 100% bawełny organicznej

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt MASMI Wkładki higieniczne o anatomicznym kształcie 30szt 100% bawełny organicznej kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.