LOXON 2% płyn przeciwko wypadaniu włosów 60 ml

cena
22,68 zł
Producent Sanofi Aventis
Pojemność 60 ml
Postać leku Płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 ml preparatu zawiera 20 mg lub 50 mg minoksydylu.

Wskazania

Leczenie łysienia androgennego u mężczyzn i kobiet.

Działanie

Preparat pobudza porost włosów w łysieniu androgennym u mężczyzn i u kobiet. Korzystnie wpływa na mieszki włosowe. Wg producenta efekt leczniczy występuje u 55-80% leczonych: początek zahamowania wypadania włosów po około 2 miesiącach, porost pojawia się po 4 miesiącach a maksymalny efekt - po około 12 miesiącach systematycznego stosowania preparatu. Poprawa owłosienia związana jest ze zwiększeniem przepływu krwi przez skórę. Wyniki leczenia są w znacznym stopniu uzależnione od systematycznego stosowania preparatu.

Dawkowanie

Dorośli: 1 ml roztworu rozprowadzić po skórze głowy 2 razy na dobę (co 12 h). Nie przekraczać dawki 2 ml roztworu na dobę. Do stosowania zewnętrznego.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na minoksydyl lub inne składniki preparatu. Ciąża i okres karmienia piersią, dzieci. Stosować tylko na skórę głowy.

LOXON 2% płyn przeciwko wypadaniu włosów 60 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt LOXON 2% płyn przeciwko wypadaniu włosów 60 ml kupili także:

Magnez + B6 60 tabletek Nord Farm

Magnez i witamina B6 to główne składniki preparatu, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Dodatkowo magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, zaś witamina B6 w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Preparat polecany jest dla osób dorosłych w celu uzupełnienia normalnej diety w magnez i witaminę B6.

Magnez + B6 60 tabletek Nord Farm
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone