Legalon 140mg 20 kapsułek

cena
21,24 zł
Producent Meda Pharma
Pojemność 20 szt.
Postać leku Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 kapsułka zawiera: Sylibi mariani fr.extr.siccum (36 - 44 :1) 173,0-189,0mg odpowiadające 140mg silimaryny, w przeliczeniu na silibine.

Wskazania

Leczenie stanów po toksycznym uszkodzeniu wątroby. Pomocniczo u pacjentów cierpiących na przewlekłe schorzenia zapalne wątroby oraz marskość wątroby. 

Działanie

Legalon zawiera sylimarynę, stabilizującą błony komórkowe, co chroni wątrobę przed oddziaływaniem toksyn i wpływa na przyśpieszenie regeneracji hepatocytów. Preparat działa wzmacniająco na wątrobę, wspomagając jej wydolność. 

Dawkowanie

Doustnie - na początku kuracji: 3 razy dziennie po 1 kapsułce. Zalecana dawka kontynuacyjna: 1 kapsułka 2 razy dziennie. Kapsułki połykać w całości popijając je niewielką ilością płynu.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Legalon 140mg 20 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Legalon 140mg 20 kapsułek kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.