Imunoglukan P4H 40 kapsułek

cena
36,88 zł
Ilość:
Producent GOLDMED SP. Z O.O.
Pojemność 40 szt
Postać leku kapsułki

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Imunoglukan (beta-(1,3/1,6)-D-glukan z boczniaka ostrygowatego), witamina C (L-askorbinian wapnia), żelatyna, substancja przeciwzbrylająca - stearynian magnezu, barwnik - tlenek tytanu, barwnik - tlenek żelaza, barwnik - indygotyna.

Wskazania

Imunoglukan P4H polecany jest w okresach zwiększonej zachorowalności, dla osób, które często chorują na grypę, w okresach przejściowych lub gdy organizm jest osłabiony. 

Działanie

Składniki zawarte w produkcie wzmacniają naturalną odporność u osób, które mają skłonność do nawracających zachorowań.

Dawkowanie

1 do 2 kapsułek 1 raz dziennie przez co najmniej 2-3 miesiące. Kapsułki należy połykać w całości obficie popijając wodą, najlepiej wieczorem przed snem albo rano przed jedzeniem.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może być stosowany przez pacjentów po przeszczepach narządów wewnętrznych.

Dodatkowe

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Imunoglukan P4H 40 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Imunoglukan P4H 40 kapsułek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone