zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Hasco
Adres


Pojemność 30g
Postać Aerozol
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Opis produktu

Hascosept to lek w formie spray’u na ból gardła dla dzieci i dorosłych. Działa nie tylko na objawy, ale też na wszystkie przyczyny bólu gardła. Leczy ból gardła, obrzęk, zaczerwienienie, zabija wirusy, bakterie i grzyby.

Skład

1 g roztworu zawiera 1,5 mg benzydaminy chlorowodorku oraz substancje pomocnicze: błękit patentowy (E 131), żółcień chinolinowa (E 104), aromat miętowy, glicerol, etanol 96%, sacharyna, sodu wodorowęglan, metylu parahydroksybenzoesan, polisorbat 20, woda oczyszczona.

Wskazania
  • Hascosept spray może być stosowany u dzieci poniżej 6 roku życia, młodzieży oraz u osób dorosłych. Nie ma ograniczeń czasowych w jego stosowaniu.
  • Produkt może być stosowany przez diabetyków. Nie zawiera cukru.

Produkt leczniczy Hascosept aerozol jest wskazany do miejscowego leczenia: dolegliwości i objawów (ból, zaczerwienienie, obrzęk) związanych ze stanami zapalnymi jamy ustnej i gardła w zakażeniach bakteryjnych i wirusowych, również po zabiegach operacyjnych w laryngologii i stomatologii. Lek przeznaczony jest do podania miejscowego.

Działanie

Kompleksowy lek na ból gardła, leczy objawy (ból, obrzęk, zaczerwienienie) stanów zapalnych gardła oraz zwalcza ich przyczyny (wirusy, bakterie i grzyby).

Dawkowanie
  • Dzieci poniżej 6 lat: 1 dawka leku na 4 kg masy ciała (każda dawka zawiera 0,14 ml roztworu), od 2 do 6 razy na dobę. Bez względu na masę ciała, jednorazowo nie należy przekraczać 4 dawek. 
  • Dzieci od 6 do 12 lat: 4 dawki leku, od 2 do 6 razy na dobę. 
  • Młodzież powyżej 12 lat i dorośli: od 4 do 8 dawek leku od 2 do 6 razy na dobę. 
Przeciwwskazania

Jeśli pacjent ma uczulenie na substancję czynną lub którykolwiek z pozostałych składników leku.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Producent

Postać

Stosowanie

Hascosept spray może być stosowany u dzieci poniżej 6 roku życia, młodzieży oraz u osób dorosłych. Nie ma ograniczeń czasowych w jego stosowaniu.Produkt może być stosowany przez diabetyków. Nie zawiera cukru.Produkt leczniczy Hascosept aerozol jest wskazany do miejscowego leczenia: dolegliwości i objawów (ból, zaczerwienienie, obrzęk) związanych ze stanami zapalnymi jamy ustnej i gardła w zakażeniach bakteryjnych i wirusowych, również po zabiegach operacyjnych w laryngologii i stomatologii. Lek przeznaczony jest do podania miejscowego.

Działanie

Kompleksowy lek na ból gardła, leczy objawy (ból, obrzęk, zaczerwienienie) stanów zapalnych gardła oraz zwalcza ich przyczyny (wirusy, bakterie i grzyby).

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.