Hasco krople walerianowe 35 g

cena
2,69 zł
Ilość:
Producent Hasco
Pojemność 35 g
Postać leku Krople
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

100g kropli zawiera: Nalewka z korzenia kozłka 100g (rozpuszczalnik ekstrakcyjny etanol 63-69% v/v)  1ml płynu zawiera 63-69% v/v etanolu. Nalewka otrzymywana jest poprzez macerację korzeni kozłka lekarskiego mieszaniną wody i etanolu w proporcji 1 część korzeni na 5 części rozpuszczalnika.

Wskazania

W przejściowych stanach napięcia nerwowego oraz w okresowych trudnościach z zasypianiem.

Działanie

Jako łagodny środek uspokajający.

Dawkowanie

W przejściowych stanach napięcia nerwowego- 25do 75 kropli (co odpowiada 1 do 3 ml płynu) 3 razy na dobę. W okresowych trudnościach z zasypianiem- wieczorem, przed zaśnięciem 25 do 75 kropli (co odpowiada 1 do 3ml płynu). Zaleca się przyjmowanie odmierzonej dawki leku wraz z niewielką ilością płynu (np. w 1/4 szklance wody).

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Hasco krople walerianowe 35 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Hasco krople walerianowe 35 g kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.