zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy i odbioru bezpłatnego mini-produktu brakuje Ci 299.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Producenci

Producent Riemann
Adres


Pojemność 15ml + 250ml
Postać Zestaw
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Etiaxil Original antyperspirant 15 ml

Etiaxil Original to jeden z najlepszych i najbardziej skutecznych antyperspirantów, który zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i jego przykrym zapachem. Formuła zawiera aktywny system ochrony i pielęgnacji skóry Apx.

Wskazania

Etiaxil Original antyperspirant 15 ml

Etiaxil Original bardzo skutecznych antyperspirant, który zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i jego przykrym zapachem. Formuła zawiera aktywny system ochrony i pielęgnacji skóry Apx.

Vagisil płyn do higieny intymnej 250 ml

Prawie każda kobieta raz na jakiś czas ma problem z przykrym zapachem. Zapach powstały w wyniku pocenia lub wydzieliny można kontrolować. Vagisil płyn do higieny intymnej Odor Control oparty na opatentowanej technologii Odor Control zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Działanie

Etiaxil Original antyperspirant 15 ml

 Kontroluje nadmierne pocenie i nieprzyjemny zapach.
 Wysoce skuteczna formuła potwierdzona badaniami klinicznymi  przeprowadzonymi przez  renomowany międzynarodowy instytut. Etiaxil Original  antyperspirant utrzymuje skórę suchą  zapewniając uczucie świeżości
 

 Wysoce skuteczny i długotrwały.
 Zapewnia co najmniej 3-5 dni ochrony tylko po 1 aplikacji.
 


 Zaawansowany regulator pocenia. 
 Etiaxil działa na gruczoły potowe podczas nocy kiedy są one mniej aktywne.
 


Etiaxil Original z „aktywnym systemem ochrony i pielęgnacji skóry – Apx” zapewnia skórze uczucie komfortu i minimalizuje podrażnienia często występujące przy stosowaniu extra efektywnych antyperspirantów.
 


 Ekonomiczne stosowanie.
 Opakowanie wystarcza na 2-3 miesiące.Vagisil płyn do higieny intymnej 250 ml

 Łagodny i delikatny, przeznaczony do codziennego stosowania – możesz rozpocząć każdy dzień czując się czysto i pewnie. Technologia blokująca nieprzyjemny zapach Testowany ginekologicznie Testowany klinicznie Nie zawiera barwników ani parabenów Delikatny dla wrażliwej skóry Hipoalergiczny Lekki i świeży zapach

Dawkowanie

Etiaxil Original antyperspirant 15 ml

Na początku stosować codziennie przez 3-7 nocy, a następnie kiedy zmniejszy się pocenie stosuj 2-3 noce w tygodniu aby utrzymać pot pod kontrolą, lub tak często jak potrzeba.

Stosować na całkowicie suchą i niepodrażnioną skórę.

Rano zmyć wodą i mydłem.

Nie stosować Etiaxilu powtórnie ponieważ efekt jego działania utrzymuje się również po umyciu ciała.

Przeciwwskazania

Etiaxil Original antyperspirant 15 ml

Nie stosować bezpośrednio po depilacji pach (w ciągu 48 godz.). W przypadku depilacji odczekać 3 dni.

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Stosowanie

Etiaxil Original antyperspirant 15 mlEtiaxil Original bardzo skutecznych antyperspirant, który zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i jego przykrym zapachem. Formuła zawiera aktywny system ochrony i pielęgnacji skóry Apx.Vagisil płyn do higieny intymnej 250 mlPrawie każda kobieta raz na jakiś czas ma problem z przykrym zapachem. Zapach powstały w wyniku pocenia lub wydzieliny można kontrolować. Vagisil płyn do higieny intymnej Odor Control oparty na opatentowanej technologii Odor Control zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Działanie

Etiaxil Original antyperspirant 15 ml Kontroluje nadmierne pocenie i nieprzyjemny zapach. Wysoce skuteczna formuła potwierdzona badaniami klinicznymi  przeprowadzonymi przez  renomowany międzynarodowy instytut. Etiaxil Original  antyperspirant utrzymuje skórę suchą  zapewniając uczucie świeżości  Wysoce skuteczny i długotrwały. Zapewnia co najmniej 3-5 dni ochrony tylko po 1 aplikacji.  Zaawansowany regulator pocenia.  Etiaxil działa na gruczoły potowe podczas nocy kiedy są one mniej aktywne. Etiaxil Original z „aktywnym systemem ochrony i pielęgnacji skóry – Apx” zapewnia skórze uczucie komfortu i minimalizuje podrażnienia często występujące przy stosowaniu extra efektywnych antyperspirantów.  Ekonomiczne stosowanie. Opakowanie wystarcza na 2-3 miesiące.Vagisil płyn do higieny intymnej 250 ml Łagodny i delikatny, przeznaczony do codziennego stosowania – możesz rozpocząć każdy dzień czując się czysto i pewnie. Technologia blokująca nieprzyjemny zapach Testowany ginekologicznie Testowany klinicznie Nie zawiera barwników ani parabenów Delikatny dla wrażliwej skóry Hipoalergiczny Lekki i świeży zapach

Brak opini o produkcie

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.