Efferalgan 16 tabletek musujących

cena
9,86 zł
Producent USP Zdrowie
Pojemność 16 szt.
Postać leku tabletki musujące
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 tabletka zawiera paracetamol 500 mg

Wskazania

 gorączka, leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia, ból różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, stawów, mięśni, bóle miesiączkowe, nerwobóle i inne).

Działanie

przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, paracetamol zawarty w preparacie w mniejszym stopniu niż salicylany, podrażnia błonę śluzową żołądka. Postać farmaceutyczna, tabletki musujące.

Dawkowanie

Dorośli najczęściej 500-1000 mg doraźnie lub 1-4 razy dziennie, maksymalnie do 4000 mg na dobę.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na paracetamol lub którąkolwiek substancję pomocniczą;  pierwszy trymestr ciąży; ciężka niewydolność wątroby, nerek; choroba alkoholowa; niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej; leczenie inhibitorami MAO oraz w okresie 14 dni po zakończeniu leczenia; jednoczesne stosowanie z lekami przeciwbólowymi o działaniu agonistyczno-antagonistycznym: buprenorfiną, nalbufiną, pentazocyną. Nie stosować u dzieci o mc.< 13 kg.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Efferalgan 16 tabletek musujących

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Efferalgan 16 tabletek musujących kupili także:

Sutricon silikonowe plastry na blizny 5cm x 30cm 5 plastrów

Sutricon plastry na blizny doskonale sprawdzają sie w leczeniu zarówno dojrzałych jak i świeżych blizn. Pod wpływem ich działania  blizna staje sie mniejsza, a jej wygląd ulega znacznej poprawie. Na uwagę zasługuje wygoda ich stosowania. Nie brudzą ubrań, są bardzo elastyczne, ultracienkie i przezroczyste przez co niemal niewidoczne na skórze. Charakteryzują się też wysoką przyczepnością, można je kilkukrotnie przeklejać. Wyposażone są w specjalną membranę, dzięki której skóra może oddychać. Kolejnym ich atutem jest ultra delikatność, dzięki czemu mogą je stosować osoby ze skórą wrażliwą i alergicy, na wszystkie obszary skóry. 

Skuteczność plastrów Sutricon potwierdzono w badaniach klinicznych, dzięki czemu otrzymały one rekomendację Międzynarodowego Zespołu Ekspertów ds. Leczenia Blizn.  

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.