Biolevox HA żel dostawowy 0,022g/ml 1 ampułko strzykawka 2 ml

cena
151,88 zł
Producent Biovico
Pojemność 2 ml
Postać leku Płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Hialuronian sodu pochodzenia fermentacyjnego 22 mg, słaby roztwór buforowy fosforanu, sterylny i izotoniczny jak i apyrogenny, Ph 7,2 oraz woda do iniekcji

Wskazania

Choroba zwyrodnieniowa stawów maziowych. Pourazowe zmiany stawów maziowych.

Działanie

Alevox HA to nowoczesny preparat zawierający kwas hialuronowy o wysokim stężeniu 2,2%. Jest wysoko oczyszczonym żelem produkowanym z naturalnej substancji. Alevox HA jest przeznaczony do podawania dostawowego w celu zmniejszenia dolegliwości bólowych i zmniejszenia ograniczenia ruchomości stawów wynikających ze zmian zwyrodnieniowych lub pourazowych stawu kolanowego i innych stawów maziowych. Chroni również chrząstkę stawową przed dalszą degradację, wpływa na utrzymanie równowagi płynu stawowego, zmniejsza tarcie powierzchni stawowych i amortyzuje wstrząsy.

Dawkowanie

Alevox HA należy wstrzykiwać raz w tygodniu dostawowo, w sumie wykonuje się od 3 do 5 zastrzyków dostawowych.

 

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Biolevox HA żel dostawowy 0,022g/ml 1 ampułko strzykawka 2 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Biolevox HA żel dostawowy 0,022g/ml 1 ampułko strzykawka 2 ml kupili także:

Essentiale forte 50 kapsułek

ESSENTIALE FORTE jest lekiem roślinnym na bazie nasion sojowych stosowanym w dolegliwościach i chorobach wątroby. 

Podawany w przypadkach braku apetytu, konieczności zneutralizowania substancji toksycznych (tj. alkoholu, leków) bądź w przebiegu zapalenia wątroby. 

Fosfolipidy zawarte w leku zmniejszają uczucie ucisku w prawym nadbrzuszu, którego podłożem jest uszkodzenie wątroby spowodowane nieprawidłową dietą. Wspomagają szybszą regenerację uszkodzonych komórek wątrobowych uzupełniając ubytki powstałe na skutek procesów chorobowych i hamując procesy włóknienia w wątrobie. Ponadto wraz z kwasami żółciowymi fosfolipidy biorą udział w trawieniu tłuszczów i wchłanianiu się rozpuszczonych w nich witamin.  

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.