AVENE XeraCalm A.D olejek oczyszczający uzupełniający lipidy 400ml

cena
39,98 zł
42,94 zł
Ilość:
Producent Avene
Pojemność 400 ml
Postać leku Olejek

Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Oczyszczający olejek uzupełniający lipidy do twarzy i ciała przeznaczony do pielęgnacji bardzo suchej skóry u niemowląt, dzieci i dorosłych w trakcie kąpieli lub pod prysznicem. -delikatnie oczyszcza, -koi uczucie świądu, -fizjologiczne PH. -Atopowe Zapalenie Skóry (jako kontynuacja terapii steroidami miejscowymi). -Świąd: świąd starczy, zmiany hormonalne,intensywna suchość skóry wywołana czynnikami klimatycznymi, terapie wysuszające skórę.

Działanie

Formuła olejku została opracowana przy zastosowaniu minimalnej liczby składników. Delikatna baza myjąca, nie zawierająca mydła, oczyszcza skórę i chroni ją przed wysuszającym działaniem wody. -kompleks l-modulia: zmniejsza uczucie świądu wywołane suchością skóry oraz koi zaczerwienienia i podrażnienia spowodowane nadreaktywnością skóry. -cer-omega: pomagają odbudować barierę naskórka Dobrze tolerowany przez skórę i oczy. Nie powoduje szczypania w oczy.

Dawkowanie

Pod prysznicem: nałożyć produkt na zwilżone dłonie i spienić, a następnie rozprowadzić na skórze. Do kąpieli: nalewać 5 doz produktu (naciśnięcia pompką)do napełniającej się wodą wanny. Następnie dokładnie spłukać, delikatnie osuszyć skórę bez pocierania jej.

AVENE XeraCalm A.D olejek oczyszczający uzupełniający lipidy 400ml

super,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt AVENE XeraCalm A.D olejek oczyszczający uzupełniający lipidy 400ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.