Alugastrin Wzdęcia 15 kapsułek

Nowa cena
cena
11,98 zł
Ilość:
Producent Bio-Profil
Pojemność 15 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Składniki w zalecanej do spożycia dziennej porcji 2 kapsułki 3 kapsułki

Węgiel roślinny 250 mg 375 mg

Drożdże piwne 200 mg 300 mg

Ekstrakt suchy z propolisu 40 mg 60mg

Wskazania

Zalecany do stosowania w celu złagodzenia objawów zaburzeń żołądkowo-jelitowych związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów w przewodzie pokarmowym.

Działanie

Wzdęcia:
Usuwa wzdęcia
Chroni układ pokarmowy 

Dawkowanie

Zalecana dzienna porcja do spożycia 2-3 kapsułki jednorazowo przed lub po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku przyjmowania leków, należy je stosować co najmniej 2 godziny przed przyjęciem Alugastrin® Wzdęcia lub 2 godziny po jego przyjęciu.

Alugastrin Wzdęcia 15 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Alugastrin Wzdęcia 15 kapsułek kupili także:

Debutir 60 kapsułek

Wpływ na prawidłową pracę jelit ma wiele elementów, m.in. perystaltyka jelit, produkcja odpowiedniej ilości śluzu, zachowana ciągłość nabłonka i jego zdolność do regeneracji. Bardzo duże znaczenie ma również obecność w jelitach naturalnej flory bakteryjnej, ukrwienie błony śluzowej przewodu pokarmowego oraz miejscowy układ odpornościowy. 

Kwas masłowy będący składnikiem preparatu Debutir stanowi główny materiał energetyczny dla nabłonka jelitowego, zwiększa przepływ krwi przez błonę śluzową, stymuluje motorykę przewodu pokarmowego i wspomaga produkcję śluzu chroniącego ściany jelit. Kwas ten zwiększa też wchłanianie sodu i wody z pokarmów w jelicie grubym, stanowiąc uzupełnienie żywieniowe w przebiegu biegunek.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.