Duraphat 5000 pasta do zębów 51 g

cena
23,68 zł
Ilość:
Producent Colgate Palmolive
Pojemność 51g
Postać leku Pasta
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

1 g pasty Colgate Duraphat 5000 zawiera 5 mg fluoru w postaci fluorku sodu, równoważny 5000 ppm fluoru.

Wskazania

Colgate Duraphat 5000 hamuje demineralizację zębów przez zmniejszenie rozpuszczalności szkliwa w kwaśnym środowisku. Aktywuje remineralizację szkliwa podczas próchnicy. Działa bakteriostatycznie na drobnoustroje wywołujące zmiany próchnicze co prowadzi do zmniejszenia kwaśnego odczynu w ustach, powodującego próchnicę. Należy pamiętać, że fluor stosowany jako jedyne leczenie nie eliminuje zmian próchniczych i nie jest kompletnym leczeniem schorzenia.

Działanie

Profilaktyka przeciwpróchnicy u młodzieży powyżej 16 roku życia i dorosłych, szczególnie pacjentów z grupy ryzyka zagrożonej próchnicą o dużej intensywności (korony zębów lub korzeni) oraz przy upośledzonym wydzielaniu śliny.

Dawkowanie

Preparat Colgate Duraphat 5000 przeznaczony jest do stosowania u pacjentów powyżej 16 roku życia. Należy czyścić zęby 3 razy dziennie po posiłku,wykonywać pionowe ruchy szczoteczką, w kierunku od dziąseł do końca zębów. Po umyciu dokładnie wypłukać usta. Czas czyszczenia pastą Colgate Duraphat 5000 powinien wynosić ok. 3 minuty.

Duraphat 5000 pasta do zębów 51 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Duraphat 5000 pasta do zębów 51 g kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone