DERMENA MEN Szampon hamuje wypadanie włosa 200 ml

cena
19,94 zł
Ilość:
Producent PHARMENA
Pojemność 200 ml
Postać leku Płyn

Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Hamowanie przekształcania testosteronu w DHT z działaniem poprawiającym mikrokrążenie skóry głowy i stymulującym proces odrastania włosów. Reguluje pracę gruczołów łojowych, zapobiegając nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów. Chroni przed powstawaniem podrażnień skóry głowy.

Działanie

Szampon dermena men jest produktem innowacyjnym, chronionym prawem patentowym. Został stworzony z myślą o mężczyznach obserwujących u siebie nadmierne wypadanie włosów, również o podłożu androgenowym. Dodatek składników o działaniu regenerującym i ochronnym sprawia, że włosy są odpowiednio odżywione, odzyskują swój blask i sprężystość. Szampon dokładnie myje skórę głowy i znakomicie pielęgnuje włosy. Po jego zastosowaniu włosy stają się mocniejsze, a skóra głowy odzyskuje naturalną równowagę. Szampon nie obciąża włosów.

Dawkowanie

Najlepsze efekty osiąga się, stosując szampon dermena men w standardowym, codziennym zabiegu mycia włosów. Szampon należy nanieść na mokre włosy i starannie masować do uzyskania piany. Następnie dokładnie spłukać. Szampon  może być stosowany w sposób ciągły. Zaleca się równoczesne używanie szamponu z lotionem dermena men, przeznaczonym do codziennego stosowania.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

DERMENA MEN Szampon hamuje wypadanie włosa 200 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt DERMENA MEN Szampon hamuje wypadanie włosa 200 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone