DERMENA MEN Lotion hamuje wypadanie włosa 150 ml

cena
22,38 zł
Ilość:
Producent PHARMENA
Pojemność 150 ml
Postać leku Płyn

Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Poprawia mikrokrążenie skóry głowy i stymuluje proces odrastania włosów. Wpływa na cykl wzrostu włosa, przyspieszając i wydłużając fazę anagenu. Reguluje pracę gruczołów łojowych, chroniąc mieszek włosowy przed zaczopowaniem. Chroni przed powstawaniem podrażnień skóry głowy.

Działanie

Lotion jest produktem innowacyjnym, chronionym prawem patentowym. Powstał z myślą o mężczyznach obserwujących u siebie nadmierne wypadanie włosów, równieżo podłożu androgenowym. Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę głowy. Lotion dermena men, dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych składników aktywnych, hamuje miniaturyzację mieszka włosowego spowodowaną działaniem DHT. Lotion dermena men zawiera substancje kondycjonujące i ułatwiające wnikanie dobroczynnych składników aktywnych. Po jego zastosowaniu włosy stają się gęstsze, wyraźnie odżywione i mocniejsze. Lekka, nie obciążająca włosów formuła powoduje szybkie wchłanianie preparatu. Lotion nie skleja i nie przetłuszcza włosów, nie utrudnia również ich układania. Atomizer zapewnia łatwość i przyjemność użycia preparatu.

Dawkowanie

Najlepsze efekty osiąga się, stosując lotion dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Stosować na włosy wilgotne (po umyciu szamponem dermena® men) lub suche. Równomiernie spryskać preparatem skórę głowy (5-7 rozpyleń). Szczególną uwagę należy zwrócić na miejsca powstawania zakoli i przerzedzania się włosów. Następnie opuszkami palców delikatnie wmasować preparat okrężnymi ruchami w skórę głowy. Przeczesać włosy i układać jak zwykle. Nie spłukiwać. Lotion może być używany w sposób ciągły. Zaleca się równoczesne używanie lotionu z szamponem dermena® men, przeznaczonym do codziennego stosowania.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

DERMENA MEN Lotion hamuje wypadanie włosa 150 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt DERMENA MEN Lotion hamuje wypadanie włosa 150 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone