zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy i odbioru bezpłatnego mini-produktu brakuje Ci 299.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Producenci
Kategoria Układ pokarmowy

Wylecz Helicobacter naturalnie – poznaj grecki dar natury z wyspy Homera

 Wylecz Helicobacter naturalnie – poznaj grecki dar natury z wyspy Homera

Na pięknej wyspie Chios położonej na Morzu Egejskim rośnie wiecznie zielone drzewo pistacji kleistej, z której pozyskuje się aromatyczną żywicę zwaną mastyksem (Mastiha Chios). Ten naturalny surowiec wykorzystywany był już w tradycyjnej medycynie greckiej ponad 2,5 tysiąca lat temu w leczeniu schorzeń żołądkowo-jelitowych, takich jak bóle brzucha, niestrawność, stany zapalne żołądka czy wrzody.

 

Mądrość starodawnej medycyny została potwierdzona przez współczesne badania, dlatego Mastihę wykorzystuje się z powodzeniem do produkcji suplementów diety i ziołowych leków.

 

Mastiha Chios składa się z wielu składników terapeutycznych i aromatycznych. Wśród nich wyodrębnić możemy naturalny polimer, lotne i aromatyczne składniki, które tworzą olej eteryczny, olej lejowy, kwasy terpenowe, fitosterole, cząsteczki polifenoli i wiele innych. Niektóre z nich znaleziono w przyrodzie po raz pierwszy!

 

Mastiha naturalnym wsparciem układu trawiennego

 

W dzisiejszych czasach choroby układu pokarmowego i trawiennego stały się już plagą. Za bardzo szybkim postępem cywilizacyjnym nie nadążyły nasze organizmy - żywność przetworzona jest łatwo dostępna, ale nie dostarcza nam składników odżywczych, a dodatkowo obciąża wątrobę, zwiększa stany zapalne, prowadzi m.in. do cukrzycy, otyłości.

 

Kolejnym czynnikiem aktywującym problemy układu pokarmowego jest stres, którego również mamy pod dostatkiem. Pod wpływem stresu układ pokarmowy działa w zaburzony sposób. Pojawia się zgaga, niestrawność, wzdęcia, uczucie przelewania w żołądku czy problemy z wypróżnianiem.


 

Skąd wiemy?

 

Pierwsze badania kliniczne opublikowane już w 1984 roku objęły 38 osób, u których wystąpiły objawy i endoskopowe potwierdzenie owrzodzenia dwunastnicy. Po dwóch tygodniach leczenia preparatem Mastiha wszyscy ochotnicy zostali ponownie zbadani endoskopowo w celu określenia rozwoju wrzodów. Wynik wykazał, że w 80% przypadków wystąpiło odwrócenie zmian, podczas gdy badanie endoskopowe potwierdziło, że wrzód dwunastnicy w 70% przypadków zostały wyleczone!

 

Ten sam zespół badawczy opublikował w 1986 r. wyniki nowego badania klinicznego u pacjentów cierpiących na wrzody żołądka o łagodnym charakterze. U sześciu pacjentów zdiagnozowanych przez endoskopię, stwierdzono wrzody żołądka. Badani przyjmowali Mastihę w dawce 2 g dziennie przez cztery tygodnie. Wynik pokazał, że podawanie Mastiha zredukowało objawy u wszystkich sześciu pacjentów, podczas gdy badanie endoskopowe potwierdziło całkowite wyleczenie u pięciu z nich.

 

W innym badaniu dotyczącym wpływu Mastiha u pacjentów z objawami trawiennymi 54 pacjentów otrzymało 1 g Mastiha przez trzy tygodnie. Wynik był imponujący: u 75% pacjentów zarejestrowano recesję objawów. Objawy takie jak ból brzucha, zgaga i odbijanie znacznie się złagodziły. Na podstawie tych wyników można wnioskować, że użycie Mastiha może odgrywać kluczową rolę w leczeniu dolegliwości trawiennych w XXI wieku.

 

Mastiha, czyli natura + skuteczność

 

W tej substancji nie sposób się nie zakochać. Jest w 100% naturalna, bezpieczna, posiada badania kliniczne i pozytywną opinię EFSA. Według Europejskiej Agencji Leków (EMA) ma także status Tradycyjnego Leku Ziołowego stosowanego w objawowym leczeniu chorób i zaburzeń pracy górnej części przewodu pokarmowego.

 

Suplement diety na bazie najwyższej jakości i czystości Mastiha - Art of Nature to pierwszy farmaceutyczny produkt przeznaczony do wsparcia układu trawiennego. Wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne oraz antyoksydacyjne.

 

Kto odczuje najwięcej korzyści?

 

Mastiha to substancja o właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwgrzybicznych, przeciwzapalnych i przeciwnowotworowych. Ma wielu zwolenników, szczególnie wśród osób preferujących naturalne i bezpieczne rozwiązania.

 

Szczególnie rekomendowana jest osobom, które na co dzień borykają się z:

- chorobą Leśniowskiego-Crohna

- bakterią Helicobacter Pylori

- refluksem

- dbają o profilaktykę wrzodową

- mają problemy z trawieniem

- odczuwają częste bóle żołądka

- odczuwają suchość w jamie ustnej

- mają problemy z paradontozą


Oryginalną grecką Mastihę z wyspy Chios sprowadza do Polski firma GSH Polska www.gshpolska.pl

Wapteka

Aby dodać opinie o powyższym artykule - należy się zalogować

Informacje o blogu

Witamy na blogu apteki internetowej Wapteka.pl, na którym znajdziecie Państwo porady z zakresu zdrowia i medycyny, ułatwiające skuteczne zwalczanie przyczyn oraz objawów różnego rodzaju chorób, schorzeń czy problemów kosmetycznych.

Zapraszamy do lektury!

Informacje zawarte na blogu mają charakter informacyjny i nie stanowią porady medycznej oraz nie powinny zastępować konsultacji z lekarzem lub dietetykiem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.