zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy i odbioru bezpłatnego mini-produktu brakuje Ci 299.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Producenci
Kategoria Układ rozrodczy i moczowy

Ananas na potencję dla mężczyzn

 ananas na potencję dla mężczyzn

Problemy z potencją stanowią częstą dolegliwość wśród mężczyzn w różnym wieku.  Brak lub zanik erekcji jest dla panów źródłem dyskomfortu psychicznego i wstydu. Z tego względu mężczyźni chcąc poprawić i wzmocnić erekcję sięgają po dostępne w aptekach na receptę lub bez recepty leki i suplementy. Należy jednak wskazać, że częstą przyczyną problemów z potencją wśród mężczyzn jest cukrzyca, nadwaga, brak aktywności fizycznej czy nieodpowiednia dieta. Z tego powodu, zanim panowie sięgną po środki farmaceutyczne w postaci tabletek, warto zastosować domowe, naturalne sposoby na poprawę potencji. Dieta bowiem ma ogromny wpływ nie tylko na zdrowie i sprawność fizyczną, ale również na sprawność seksualną. Co zatem jeść na potencję? Co wspomaga wzwód? Korzystny wpływ na poprawę erekcji ma jedzenie ananasa, nie bez powodu owoc ten określany jest mianem afrodyzjaku. Jakie właściwości ma ananas? Na co jest dobry?

Ananas i sok z ananasa właściwości dla mężczyzn

Ananas jest bogatym źródłem witamin – głównie z grupy B, ale również A i C oraz minerałów, które przyczyniają się do poprawy krążenia krwi. Rozszerzenie naczyń krwionośnych i poprawa krążenia przekładają się bezpośrednio na poprawę potencji i stymulują popęd płciowy. Ponadto, ananas zawiera bromelainę, która wykazuje pozytywny wpływ na poprawę erekcji. Co więcej, bromelanina rozkłada białka i przyspiesza ich trawienie. Z tego powodu po ananasy szczególnie często powinni sięgać mężczyźni, którzy mają problemy z układem trawiennym i zmagają się z niestrawnością czy zgagami. Owoc jest również bogatym źródłem magnezu, miedzi oraz żelaza. Ananas poza wymienionymi powyżej właściwościami, wykazuje pozytywny wpływ na układ hormonalny mężczyzn.

Należy również podkreślić, że ananas nie bez powodu określany jest afrodyzjakiem. Włączenie owocu do diety i regularne jego spożywanie przyczynia się do zmiany zapachu i smaku spermy, która dzięki niemu ma słodkawy posmak. Należy zatem wskazać, że na smak spermy ogromny wpływ ma dieta i stan zdrowia mężczyzny. Z tego powodu panowie, powinni dbać o to, co znajduje się na ich talerzu.

Warto również wskazać, że badania wykazały, że coraz więcej mężczyzn jest biernych fizycznie, co bezpośrednio przekłada się na powstawanie chorób sercowo-naczyniowych. Z tego powodu, panowie powinni włączać do diety owoce i warzywa, które usuwają z organizmu toksyny i dostarczają energii.

Jak jeść ananasa: świeży ananas czy sok z ananasa – co jest lepsze?

Ananas wpływa zarówno na wzmocnienie i poprawę erekcji u mężczyzn, jak i męskie libido. Niemniej jednak należy wskazać, że korzystne właściwości wykazuje odpowiednio przygotowany ananas. Z tego względu należy jeść przede wszystkim świeże owoce, które są bogatym źródłem cennych składników odżywczych, witamin i minerałów. Z ananasów można również przygotować świeżo wyciskany sok z wyciskarki. Warto podkreślić, że należy kupować dojrzałe owoce, co można sprawdzić poprzez wyrwanie liści ze środka ananasa. Owoc powinien również przyciągać słodkim zapachem i nie powinien być naruszony. Korzystnych właściwości na wzmocnienie potencji i znaczne podniesienie libido nie wykazują soki ananasowe z kartonów czy ananasy z puszki w zalewie cukrowej – zawierają one dużo cukru, przez co negatywnie wpływają na stan zdrowia. Niemniej jednak ananas w każdej postaci – z zalewy, soku czy świeżego owocu, wpływa na zmianę smaku spermy.
mgr farm. Cezary Stańczak
Ukończył Wydział Farmacji na Akademii Medycznej w Łodzi otrzymując tytuł magistra farmacji. Uzyskał też stopień MBA kończąc Wyższą Szkołę Kupiecką w Łodzi oraz Paris Business School.

Aby dodać opinie o powyższym artykule - należy się zalogować

Informacje o blogu

Witamy na blogu apteki internetowej Wapteka.pl, na którym znajdziecie Państwo porady z zakresu zdrowia i medycyny, ułatwiające skuteczne zwalczanie przyczyn oraz objawów różnego rodzaju chorób, schorzeń czy problemów kosmetycznych.

Zapraszamy do lektury!

Informacje zawarte na blogu mają charakter informacyjny i nie stanowią porady medycznej oraz nie powinny zastępować konsultacji z lekarzem lub dietetykiem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.