zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy i odbioru bezpłatnego mini-produktu brakuje Ci 299.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Producenci
Kategoria Układ rozrodczy i moczowy

Prezerwatywy bez lateksu - nieuczulające i idealne dla alergików!

Stosowanie prezerwatyw jest najbardziej powszechną i najlepiej dostępną metodą antykoncepcji oraz zapobiegania przenoszenia chorób płciowych. Dla wielu osób używanie tego typu zabezpieczenia jest jedynym z możliwych, ze względu na np. powody zdrowotne, które uniemożliwiają stosowanie antykoncepcji hormonalnej, przebyte choroby, bądź też z powodów leżących po stronie partnera. Prezerwatywy gwarantują również wysoki poziom skuteczności, co sprawia, że mają jeszcze większą rzeszę odbiorców. Do niedawna na rynku dostępne były jedynie prezerwatywy lateksowe. Część stosujących je osób uskarżała się jednak na przykre dolegliwości wskazujące na alergię, takie jak pieczenie, drapanie, wysypki, świąd, a w niektórych sytuacjach nawet cięższe objawy alergii, co powodowało, że nie mogli oni ich dłużej stosować. Z odpowiedzią na ten problem pospieszyli producenci kondomów, dostarczając na rynek nową generację prezerwatyw, to jest prezerwatywy poliizoprenowe.Właściwości prezerwatyw bez lateksu

Wykonywane są one z materiału nie będącego na lateksem, a jednocześnie zachowują wszystkie jego właściwości, tj. są delikatne, wygodne dla korzystających z nich, a przede wszystkim bezpieczne dla alergików. Tak samo jak prezerwatywy lateksowe, producenci zapewniają nam różnorodność prezerwatyw bez lateksu, mamy więc do wyboru ultracienkie, na przykład Unimil Skyn Elite, z wypustkami, z prążkami, w różnych rozmiarach, z dodatkiem lubrykantu, smakowe oraz tradycyjne, oryginalne Unimil Skyn Original. Prezerwatywy te, jak każde inne posiadają na końcu zbiorniczek na spermę.

Według wielu osób używających tego rodzaju prezerwatyw, w porównaniu z tradycyjnymi prezerwatywami lateksowymi, te nie zawierające lateksu są o wiele cieńsze, co sprawia że każdy stosunek jest o wiele bardziej przyjemny, znika nieprzyjemny dyskomfort podczas aktu płciowego oraz wielu partnerów doprowadzają szybciej do szczytowania.

Dla kogo przeznaczone są nielateksowe prezerwatywy

Grono odbiorców tego rodzaju antykoncepcji jest praktycznie nieograniczone. W pierwszej kolejności oczywiście będą one świetnym rozwiązaniem dla osób uczulonych dla na lateks – niezależnie od tego czy to dla kobiet czy dla mężczyzn. Pozwolą one na bujne życie seksualne z pełnym zabezpieczeniem. Jednakże są one świetną opcją także dla osób nie uczulonych na lateks, a poszukujących nowych doznań. Dzięki zastosowaniu w tych prezerwatywach ultracienkiego tworzywa, partnerzy doznają głębszych doznań, co pozwala na większą różnorodność i bliskość w sypialni. Ze względu na dużą różnorodność prezerwatyw tego typu, każdy znajdzie coś dla siebie, w odpowiednim rozmiarze, tradycyjne albo też przeznaczone do eksperymentów w łóżku. Prezerwatywy i żele odpowiednio dopasowane do potrzeb partnerów z pewnością spotęgują doznania seksualne.
mgr farm. Michał Kędzierski

Tytuł magistra farmacji otrzymał na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Posiada też licencjat z Wydziału Biologii Uniwersytetu Łódzkiego. Otrzymał liczne certyfikaty z zakresu zarządzania i technik sprzedaży oraz pozyskiwania i obsługi Klientów.

Aby dodać opinie o powyższym artykule - należy się zalogować

Informacje o blogu

Witamy na blogu apteki internetowej Wapteka.pl, na którym znajdziecie Państwo porady z zakresu zdrowia i medycyny, ułatwiające skuteczne zwalczanie przyczyn oraz objawów różnego rodzaju chorób, schorzeń czy problemów kosmetycznych.

Zapraszamy do lektury!

Informacje zawarte na blogu mają charakter informacyjny i nie stanowią porady medycznej oraz nie powinny zastępować konsultacji z lekarzem lub dietetykiem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.