zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Kategoria Układ rozrodczy i moczowy

Leki na potencję i zwiększenie libido dla Pań

Problemy seksualne kobiet nie są tak widoczne, jak ma to miejsce w przypadku mężczyzn. Potrafią one ukryć brak satysfakcji. Co nie zmienia faktu, że prawie co trzecia kobieta ma obniżone libido lub problemy z osiągnięciem orgazmu. Dzisiaj panie mogą jednak liczyć na wsparcie, dzięki któremu zyskają przyjemność ze swojego pożycia seksualnego.


Po wielu latach ignorancji tej kwestii, gdy mężczyźni otrzymywali coraz szerszą ofertę preparatów wzmacniających ich możliwości seksualne, także kobiety otrzymały pomoc. Jeszcze do niedawna leki na potencję dla pań praktycznie nie istniały.

Obecnie natomiast mamy dostęp do różnego rodzaju środków, które nie tylko podnoszą libido, ale również wzmacniają doznania zmysłowe. Zanim je poznamy, warto dowiedzieć się, jakie są przyczyny osłabionego popędu u kobiet dojrzałych lub skąd się bierze niskie libido u młodej dziewczyny.

1. Przyczyny kobiecej impotencji

Dla kobiet, tak jak i dla mężczyzn, seks jest niezwykle istotną sferą życia, której niepowodzenia odbijają się na wszystkich innych. W większości przypadków wiążą się one z brakiem podniecenia oraz niemożnością uzyskania orgazmu. Problemy z uzyskaniem satysfakcji z seksu mogą również być wynikiem suchości pochwy, co może czynić stosunek bolesnym. Wszystko to prowadzi do unikania zbliżeń przez panie lub zmuszania się do nich na życzenie partnera. Tym samym kobieta, zamiast czerpać radość i przyjemność ze wspólnych uniesień, przeżywa coś zgoła odmiennego.

Niskie libido kobiet może być spowodowane wieloma czynnikami, takimi jak zaburzenia hormonalne spowodowane przyjmowaniem doustnej antykoncepcji, chorobami tarczycy czy menopauzą. Stres, zła dieta i ogólne zmęczenie także może wpływać na obniżenie popędu seksualnego u kobiet.

Nie bez znaczenia jest tutaj również czynnik psychologiczny oraz relacje pomiędzy partnerami. Bardzo często oziębłość seksualna może być spowodowana również traumatycznymi przeżyciami z przeszłości – w takim przypadku konieczna może się okazać pomoc psychologa. Jednak jeśli brak pożądania wynika raczej z bardziej prozaicznych przyczyn, to sposób na to, jak podnieść libido kobiecie, nie jest wcale trudny.

2. Jak pobudzić kobiece libido?

Podobnie jak w przypadku mężczyzn, kobiety również mogą z powodzeniem stymulować swój popęd seksualny, a także zwiększać wrażenia zmysłowe, których dostarczają pieszczoty intymne. Dzieje się tak, ponieważ dostępne suplementy na potencję dla pań, takie jak Erotic, nie tylko zwiększają libido, ale także intensyfikują płynące z aktu doznania.

Zawarte w nich składniki, takie jak L-arginina, ekstrakty z korzenia maca, witanii ospałej czy turnery rozpierzchłej działają nie tylko jak afrodyzjak, ale również dodają energii, co sprawia, że potencja u kobiet może rozkwitnąć w pełnej krasie. W przypadku pań, które cierpią na suchość pochwy, warto również stosować specjalne żele do nawilżenia, które wyeliminują możliwość powstania jakiegokolwiek dyskomfortu w czasie aktu. Co istotne, istnieją intymne żele nawilżające wzbogacone w substancje, które potęgują przyjemność, dzięki czemu można uzyskać jeszcze wspanialsze przeżycia seksualne.
mgr farm. Michał Kędzierski

Tytuł magistra farmacji otrzymał na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Posiada też licencjat z Wydziału Biologii Uniwersytetu Łódzkiego. Otrzymał liczne certyfikaty z zakresu zarządzania i technik sprzedaży oraz pozyskiwania i obsługi Klientów.

Aby dodać opinie o powyższym artykule - należy się zalogować

Informacje o blogu

Witamy na blogu apteki internetowej Wapteka.pl, na którym znajdziecie Państwo porady z zakresu zdrowia i medycyny, ułatwiające skuteczne zwalczanie przyczyn oraz objawów różnego rodzaju chorób, schorzeń czy problemów kosmetycznych.

Zapraszamy do lektury!

Informacje zawarte na blogu mają charakter informacyjny i nie stanowią porady medycznej oraz nie powinny zastępować konsultacji z lekarzem lub dietetykiem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.