zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy i odbioru bezpłatnego mini-produktu brakuje Ci 299.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Producenci
Kategoria Układ rozrodczy i moczowy

Jak działają prezerwatywy przedłużające stosunek?

 jak działają prezerwatywy przedłużające stosunek

Problemy z potencją stanowią stosunkowo częstą przypadłość wśród mężczyzn. Zbyt szybko pojawiający się wytrysk i związany z tym krótko trwający stosunek płciowy są dla panów źródłem dyskomfortu psychicznego i zaniżonej samooceny. Z tego powodu mężczyźni szukają rozwiązań, które umożliwią wyeliminowanie problemu. Dużą popularnością cieszą się lubrykanty i prezerwatywy wydłużające stosunek. Jakie zatem prezerwatywy wybrać na dłuższy stosunek? Czy to skuteczna metoda przedłużenia aktu seksualnego? Co zawierają prezerwatywy na przedłużenie stosunku?

Jak działają prezerwatywy na dłuższy stosunek seksualny?

Prezerwatywy przedłużające stosunek zawierają lubrykanty, zazwyczaj benzokainę – środek, który jest organicznym związkiem chemicznym, wykazującym działanie przeciwbólowe i znieczulające. Dzięki benzokainie, prezerwatywy umożliwiają opóźnienie wytrysku i wydłużenie stosunku. Co ważne, prezerwatywy lubrykantem pokryte są wyłącznie od wewnętrznej strony, co zapewnia możliwość kontrolowania wytrysku, jego opóźnienia, co jednocześnie wpływa na stymulację partnerki. Dla lepszego efektu można zastosować również maści z lidokainą i prylokainą, które nakłada się na żołądź penisa na około 15 minut przed stosnkiem.

Czy prezerwatywy wydłużające stosunek rzeczywiście działają?

Prezerwatywy przedłużające stosunek dzięki zastosowanym w nim lubrykantom i środkom znieczulającym mogą faktycznie opóźniać pojawienie się ejakulacji. Opinie wśród mężczyzn są jednak podzielone, niektórzy panowie są zadowoleni z działania prezerwatywach, inni nie widzą różnicy w trwaniu stosunku. Należy zatem podkreślić, że niezwykle istotne przy wydłużeniu stosunku są również inne aspekty. W tym znaczeniu można mówić o stosunku seksualnym, który powinien być przerywany, co oznacza, że mężczyźni, kiedy czują, że nadchodzi wytrysk, powinni na kilka sekund wycofać członka z pochwy, po czym wznowić ruchy frykcyjne. Warto również stosować ćwiczenia, których regularne wykonywanie umożliwia opóźnienie wytrysku. 

Prezerwatywy przedłużające stosunek mogą rzeczywiście przynosić zadowalające efekty. Niemniej jednak, nie pomogą rozwiązać problemów z przedwczesnym wytryskiem. Panowie, którzy cierpią na tego typu zaburzenia funkcji seksualnych, powinni skonsultować się z seksuologiem, który pomoże w diagnozie i rozpoznaniu przyczyny problemu.
Jak działają prezerwatywy przedłużające stosunek? -Obecna ocena: 0 / 5 . Liczba głosów: 0
mgr farm. Michał Kędzierski

Tytuł magistra farmacji otrzymał na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Posiada też licencjat z Wydziału Biologii Uniwersytetu Łódzkiego. Otrzymał liczne certyfikaty z zakresu zarządzania i technik sprzedaży oraz pozyskiwania i obsługi Klientów.

Aby dodać opinie o powyższym artykule - należy się zalogować

Informacje o blogu

Witamy na blogu apteki internetowej Wapteka.pl, na którym znajdziecie Państwo porady z zakresu zdrowia i medycyny, ułatwiające skuteczne zwalczanie przyczyn oraz objawów różnego rodzaju chorób, schorzeń czy problemów kosmetycznych.

Zapraszamy do lektury!

Informacje zawarte na blogu mają charakter informacyjny i nie stanowią porady medycznej oraz nie powinny zastępować konsultacji z lekarzem lub dietetykiem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.