zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Kategoria Układ rozrodczy i moczowy

Imbir na potencję

 imbir na potencję

Problemy z potencją i erekcją to stosunkowo częsta przypadłość wśród mężczyzn w każdym wieku. Problemy ze sprawnością seksualną mogą mieć wiele różnych przyczyn. Wpływ na osiągniecie i utrzymanie wzwodu mogą mieć bowiem choroby układu krwionośnego, cukrzyca, miażdżyca, ale powody mogą być związane również z brakiem aktywności fizycznej czy otyłością. Problemy z erekcją mogą wynikać także ze stresu i mieć podłoże psychogenne, co ważne ten rodzaj zaburzeń erekcji najczęściej występuje wśród młodych mężczyzn. Niemniej jednak niezależnie od powodów pojawienia się kłopotów ze sprawnością seksualną, niemożność osiągnięcia pełnej, długiej erekcji, zanik wzwodu lub całkowity brak erekcji stanowi źródło wstydu i kompleksów wśród panów. Z tego powodu mężczyźni sięgają po dostępne w aptekach – na receptę lub bez recepty – leki i suplementy. Zawarte w nich substancje przyczyniają się do poprawy ukrwienia narządów płciowych i krążenia krwi w członku, co bezpośrednio przekłada się na sprawność seksualną u mężczyzn. Niemniej jednak warto poznać naturalne sposoby na męską erekcję. Włączenie bowiem niektórych warzyw, owoców i przypraw do diety może przynieść zadowalające efekty. Korzystne działanie na potencję i męskie libido ma włączenie do menu imbiru, który określany jest jako afrodyzjak. Czy imbir zatem działa na potencję? Jak przyprawa wpływa na potencję? Jakie właściwości wykazuje przyprawa na erekcję i męskie libido?

Czy imbir pomaga na potencję?

Imbir to silny afrodyzjak, który zawdzięcza swoją nazwę korzystnym właściwościom wpływającym na sprawność seksualną mężczyzn. Imbir bowiem poprawia krążenie krwi i pracę serca, przez co nasila ukrwienie narządów płciowych. Rozszerzenie naczyń krwionośnych umożliwia swobodny napływ krwi do ciał jamistych prącia, co pozwala na osiągnięcie odpowiedniej sztywności członka i erekcję. Warto wskazać, że przyprawa zmniejsza agregację (czyi zlepianie) płytek krwi, dzięki czemu chroni przed tworzeniem się zakrzepów i zapobiega zakrzepicy. Imbir jest również niezbędnym dodatkiem w menu osób, które mają podwyższony cholesterol. Dodatkowo, przyprawa ta wpływa również na wzmocnienie podniecenia, przekładając się w ten sposób na przedłużenie czasu wzwodu. Ponadto imbir nazywany jest afrodyzjakiem ze względu na swoje właściwości rozgrzewające, które pobudzają krążenie krwi, wzmacniając doznania w trakcie seksu.Co więcej, kłącze imbiru zwiększa ochotę na seks, podnosząc męskie libido. Dodatkowo, przyprawa wzmaga również produkcję męskich hormonów i plemników przez jadra, przez co wpływa korzystnie na płodność mężczyzn.

Należy zatem podkreślić, że imbir pomaga w utrzymaniu sprawności seksualnej i umożliwia osiągnięcie erekcji oraz wydłuża wzwód, a jego działanie podnosi również męskie libido.

Napar i sok z imbiru na potencję

Imbir wykazuje pozytywne działanie na potencję i utrzymanie sprawności seksualnej. Najskuteczniejszym sposobem wzmocnienia erekcji i podniesienia męskiego libido jest spożywanie surowego imbiru. Nie oznacza to jednak, że suszony imbir lub w postaci suplementów diety nie wpływa na poprawę sfery seksualnej u mężczyzn. W tym ceu warto zastosować napary i soki z kłącza imbiru. Można przygotować herbatę z imbiru, pić sok z zioła bądź specjalną miksturę. Posiekane kłącze imbiru należy zalać szklanką zimnej wody i zagotować. Kolejnym krokiem jest doprowadzenie do wrzenia i gotowania przez chwilę. Tak przygotowany napar należy przefiltrować i pić na potencję 1-2 razy dziennie. W celu wzmocnienia jego działania można go spożywać w połączeniu z miodem, cynamonem i goździkami. Warto wskazać, że potrawy i napoje z imbirem pobudzają zmysły i działają podniecająco, poprawiając jednocześnie nastrój. Z tego powodu należy wskazać, że imbir podnosi libido i przyczynia się do zwiększenia potencji i płodności u mężczyzn. Warto zatem włączyć imbir do codziennej diety, bowiem jedynie regularne spożywanie ziół na potencję może przynieść pozytywne efekty kuracji.

Imbir to jednak nie jedyna przyprawa, która pozytywnie wpływa na sprawność seksualną mężczyzn – osiągnięcie i utrzymanie erekcji. Jakie są zatem rodzaje ziół na potencję? Do afrodyzjaków zaliczyć należy wiele ziół, wśród których wyróżnić można między innymi gałkę muszkatołową, żeń-szeń, korzeń maca, miłorząb japoński czy lukrecję. Afrodyzjakami jest również wiele owoców i warzyw. Niemniej jednak należy podkreślić, że zioła na potencję stanowią skuteczne rozwiązanie problemów ze sprawnością seksualną w sytuacji, kiedy kłopoty z erekcją pojawiają się sporadycznie, a ich źródłem jest zmęczenie bądź nieprawidłowa dieta uboga w cenne składniki odżywcze. Zioła – w tym imbir – na erekcję dostępne są w aptekach w formie naparów, ziół do zaparzania lub w formie suplementów – tabletek lub pastylek. Nie należy jednak spodziewać się spektakularnych efektów, jeżeli zaburzenia erekcji bądź obniżone libido są wynikiem poważnych chorób. Z tego powodu utrzymujące się przez dłuższy czas problemy z erekcją należy skonsultować z lekarzem, który wdroży odpowiednią terapię farmakologiczną.mgr farm. Cezary Stańczak
Ukończył Wydział Farmacji na Akademii Medycznej w Łodzi otrzymując tytuł magistra farmacji. Uzyskał też stopień MBA kończąc Wyższą Szkołę Kupiecką w Łodzi oraz Paris Business School.

Aby dodać opinie o powyższym artykule - należy się zalogować

Informacje o blogu

Witamy na blogu apteki internetowej Wapteka.pl, na którym znajdziecie Państwo porady z zakresu zdrowia i medycyny, ułatwiające skuteczne zwalczanie przyczyn oraz objawów różnego rodzaju chorób, schorzeń czy problemów kosmetycznych.

Zapraszamy do lektury!

Informacje zawarte na blogu mają charakter informacyjny i nie stanowią porady medycznej oraz nie powinny zastępować konsultacji z lekarzem lub dietetykiem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.