Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Kategoria Układ rozrodczy i moczowy

Ćwiczenia na powiększenie penisa

 ćwiczenia na powiększenie penisa

Długość i grubość członka jest dla mężczyzn niezwykle ważna. Panowie bowiem utożsamiają z rozmiarem penisa swoją męskość i sprawność seksualną. W rzeczywistości wymiary prącia mogą być bardzo zróżnicowane, a problem z wielkością zazwyczaj może być skutecznie niwelowany poprzez zastosowanie odpowiednich technik seksualnych. Utarło się przekonanie, że rozmiaru penisa nie da się zmienić naturalnymi sposobami. Z tego powodu panowie poddają się operacjom powiększania penisa oraz zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, które polegają na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego. Warto jednak wskazać, że bezinwazyjnym sposobem zwiększenia rozmiarów prącia są ćwiczenia, których wykonywanie umożliwia rozciągnięcie i powiększenie członka. Jak zatem powiększyć penisa ćwiczeniami? Jak go rozciągnąć i wydłużyć? Jakie ćwiczenia są skuteczne na powiększenie i rozciągnięcie prącia?

Ćwiczenia powiększające penisa – jak ćwiczyć prącie?

Ćwiczenia na powiększanie penisa polegają na jego rozciąganiu, uciskaniu i wstrząsaniu. Należy jednak wskazać, że niezbędne jest ich rozpoczęcie od rozgrzewki. Wystarczy zastosować ciepły okład na prącie (omijając jądra) bądź skierować na penisa strumień ciepłej wody. Członek powinien być rozgrzewany nie dłużej niż 5 minut. Po naniesieniu oliwki lub lubrykantu można przystąpić do ćwiczeń.

Żołądź penisa w stanie spoczynku należy chwycić i próbować delikatnie rozciągnąć tak, by nie sprawiać bólu. Rozciąganie powinno trwać nie dłużej niż 15 sekund, po czym należy puścić prącie, a następnie wykonać jeszcze kilka takich powtórzeń. Po wykonaniu serii ćwiczeń trzeba wstrząsnąć prąciem, aby przywrócić odpowiednie krążenie. Inną metodą jest napinanie i rozluźnianie mięśni odbytu. Celem upewnienia się, że ćwiczenia są prawidłowo wykonywane, wystarczy dotknąć miejsca między odbytem a moszną. Jeżeli napięcie jest wyczuwalne, to znaczy, że są one odpowiednio przeprowadzane. Kolejnym sposobem jest „zsuwanie pierścienia”, którego celem jest poprawa cyrkulacji krwi w członku, a także wzmocnienie i utrzymanie w dobrej formie tkanek penisa. Ćwiczenie polega na doprowadzeniu prącia do częściowej erekcji, a następnie utworzeniu z kciuka i palca wskazującego „pierścienia”. Kolejnym etapem jest zsuwanie palców w kierunku żołędzi. Wykonywanie tych ćwiczeń umożliwia powiększenie penisa na długości i w obwodzie.

Najpopularniejszą metodą powiększania członka domowymi sposobami jest jelqing. Metoda ta polega na masażu i ćwiczeniach rozciągających, które przypominają nieco masturbację. Podczas jelqingu mężczyzna mocno obejmuje dłonią podstawę penisa, a następnie przesuwa dłoń w kierunku żołędzi. Ucisk dłonią skutkuje wzrostem ciśnienia krwi, co w konsekwencji prowadzi do nabrzmienia całego prącia. Należy podkreślić, że jelqing jedynie przypomina masturbację, ale w rzeczywistości nią nie jest. Z tego powodu członek nie powinien być w pełnej erekcji, przynajmniej częściowo musi być wiotki, by można było rozciągać tkanki.

Czy ćwiczenia na powiększenie członka są skuteczne?

Zdaniem seksuologów wykonywanie ćwiczeń powiększających penisa może przynieść zadowalające efekty. Należy jednak wskazać, że aby były skuteczne, muszą być regularnie wykonywane. Niemniej jednak, przed rozpoczęciem ćwiczeń, których celem jest rozciągnięcie, wydłużenie i powiększenie członka warto skonsultować się z seksuologiem lub urologiem. Lekarz po przeprowadzeniu wywiadu, dobierze odpowiedni zestaw ćwiczeń, o ile u mężczyzny nie zostaną stwierdzone żadne choroby prącia. Jest to ważne, ponieważ nawet z pozoru najprostsze i bezinwazyjne ćwiczenia, nieodpowiednio wykonywane bądź dobrane (szczególnie, jeżeli mężczyzna cierpi na jakieś dolegliwości) mogą zaszkodzić i przynieść niepożądane skutki uboczne. Należy również wskazać, że ćwiczenia dają zazwyczaj lepsze efekty u młodych mężczyzn, gdyż u starszych panów trzeba dłużej czekać na rezultaty. Niemniej jednak ćwiczenia penisa pomagają uwrażliwić go na bodźce seksualne. Dzięki nim zatem intensywność orgazmu może być większa, a sam stosunek dłuższy.

Mężczyźni, którzy chcą mieć pewność, że ćwiczenia przynoszą jakiekolwiek efekty, powinni zmierzyć swojego penisa w stanie zwiotczenia oraz podczas erekcji i zapisać wyniki. Dzięki temu, możliwe będzie porównanie wymiarów członka. Co ważne, nawet odpowiednio i regularnie wykonywane ćwiczenia nie przyniosą natychmiastowych efektów. Rozciąganie i powiększanie prącia wymaga długiego czasu oraz systematyczności. Warto również podkreślić, że kształt, długość i grubość męskiego członka jest mocno zróżnicowana. W stanie spoczynku długość penisa może wynosić od 5 do 15 cm. Co ważne, u większości mężczyzn członek mierzy od 8 do 12 cm. Z kolei średnia grubość prącia wynosi 2,5 cm. Natomiast w stanie erekcji mierzy on średnio od 12 do 18 cm. 
Ćwiczenia na powiększenie penisa -Obecna ocena: 4 / 5 . Liczba głosów:1
mgr farm. Cezary Stańczak
Ukończył Wydział Farmacji na Akademii Medycznej w Łodzi otrzymując tytuł magistra farmacji. Uzyskał też stopień MBA kończąc Wyższą Szkołę Kupiecką w Łodzi oraz Paris Business School.

Aby dodać opinie o powyższym artykule - należy się zalogować

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.