zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Kategoria Układ rozrodczy i moczowy

Coś nowego w łóżku: jak działa nakładka wibracyjna i czy warto ją stosować?

Pomimo tego. że nakładki wibracyjne istnieją na rynku już od kilku dobrych lat, nie wszyscy są do nich przekonani i zdecydowali się ich użyć. Poniżej kilka rad na temat używania nakładek wibracyjnych oraz krótkie wyjaśnienie,czym one są i w jaki sposób mogą wprowadzić nową jakość do naszego życia seksualnego.


Jak działa i co to jest nakładka wibracyjna?

Nakładka wibracyjna jest to wyprodukowany z tworzywa sztucznego - połączenia gumy i plastiku pierścień wyposażony w maleńki silniczek zasilany baterią, który po włączeniu delikatnie wibruje, wprawiając w delikatne lekkie drżenie całą powierzchnią nakładki. Owe pierścienie wytwarzane są z materiałów bezpiecznych dla skóry, natomiast wibrujący silniczek jest zamknięty. Na jednej baterii, nakładka działa od 20 do około 40 min, w zależności od modelu i producenta danej nakładki. Niektóre nakładki oprócz wibracji posiadają inne właściwości stymulujące narządy intymne kochanków, takie jak wypustki czy prążki. Należy odróżnić nakładkę wibracyjną od pierścienia erekcyjnego. Są to dwa całkiem różne akcesoria erotyczne.Nakładka poprzez wibracje stymuluje łechtaczkę oraz penisa, natomiast pierścień erekcyjny służy do przedłużania erekcji poprzez wywieranie ucisku na odpowiednie części męskiego penisa. Zarówno jeden jak i drugi produkt można stosować wraz z żelami intymnymi, aby zniwelować tarcie i zwiększyć doznania.

Jaką nakładkę wibracyjną wybrać?

Nakładka wibracyjna powinna być kupowana zawsze z wiarygodnego źródła. Jest to jedno z tych akcesoriów, które mają styczność z naszymi narządami intymnymi, błonami śluzowymi, a więc miejscami bardzo delikatnymi i wrażliwymi, należy zachować zatem najwyższą ostrożność w doborze tego typu zabawek. Dlatego tak ważne jest kupienie nakładki od znanego producenta, ponieważ wtedy możemy mieć pewność że nakładka nas nie uczuli, nie podrażni błon śluzowych, ani też nie wpłynie negatywnie na narządy rodne np. Poprzez zbyt duży ucisk na penisa. Na początek najlepiej wybrać nakładkę gładką w rozmiarze uniwersalnym. Tworzywo, z którego jest wykonana jest lekko elastyczne, dlatego wkładanie i ściąganie nie powinno sprawiać większego problemu. W razie gdyby jednak okazało się, że nakładka jest za wąska, nie należy jej stosować ze względu na bezpieczeństwo, ale także jakość stosunku,którą z pewnością obniży użycie za małego pierścienia. Nakładkę taką można stosować równocześnie z prezerwatywą, bądź też bez niej.

Jak używać nakładki wibracyjnej?

Oto krótka instrukcja krok po kroku jak używać nakładki wibracyjnej. Po wyjęciu jej z opakowania sprawdzamy czy nakładka działa, delikatnie naciskając włącznik. Jeżeli nakładka zacznie wibrować, wtedy można jej użyć. Jeżeli trafi nam się model niedziałający, warto go zareklamować i wymienić na sprawny.Nakładka wyłączamy i przystępujemy do jej nałożenia. Warto ją zakładać w momencie wystąpienia erekcji, ponieważ wcześniej może się ona zsuwać, a poza tym uczucie wibrowanie nie będzie tak mocno odczuwalne, jeżeli nakładka nie będzie przylegała. Następnie włączamy nakładkę i możemy oddać się zabawie z partnerem. W trakcie stosunku nakładkę można w zależności od upodobań włączać bądź wyłączać, używać jej tylko do gry wstępnej albo i w trakcie całego stosunku.

Opisana powyżej nakładka wibrująca to świetne rozwiązanie dla osóbeksperymentujących w łóżku. Jest to źródło czystej przyjemności, sprawiarozkosz obojgu partnerom i powoduje, że podczas każdego stosunku doznaje sięnowych wrażeń. Jest łatwa w użyciu, niedroga, dlatego każda para powinnaspróbować tego typu akcesoriów, aby urozmaicić i umilić kontakty seksualne.
mgr farm. Cezary Stańczak
Ukończył Wydział Farmacji na Akademii Medycznej w Łodzi otrzymując tytuł magistra farmacji. Uzyskał też stopień MBA kończąc Wyższą Szkołę Kupiecką w Łodzi oraz Paris Business School.

Aby dodać opinie o powyższym artykule - należy się zalogować

Informacje o blogu

Witamy na blogu apteki internetowej Wapteka.pl, na którym znajdziecie Państwo porady z zakresu zdrowia i medycyny, ułatwiające skuteczne zwalczanie przyczyn oraz objawów różnego rodzaju chorób, schorzeń czy problemów kosmetycznych.

Zapraszamy do lektury!

Informacje zawarte na blogu mają charakter informacyjny i nie stanowią porady medycznej oraz nie powinny zastępować konsultacji z lekarzem lub dietetykiem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.