Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Canpol
Adres

Graniczna 4, 96-321 Słubica B

Pojemność 1szt.
Postać Gryzak
Dostępność

Spis treści:

Canpol Babies gryzak drewniano silikonowy dla niemowląt 1 sztuka [80/301] Opis

Gryzak drewniano-silikonowy to doskonała pierwsza zabawka Malucha, ale też niezastąpione wsparcie w czasie trudnego dla najmłodszych okresu ząbkowania. Dzięki zróżnicowanym elementom o różnej twardości i strukturze sprawdzi się gdy dziąsła bardzo swędzą i dziecko ma silną potrzebę gryzienia. Poręczny kształt i wesołe kolory ułatwią i zachęcą dziecko do zabawy, ale też wspomogą rozwój nowych umiejętności takich jak nauka chwytania, manipulowania przedmiotami czy koordynacja wzrokowo-ruchowa. Wykonany jest z bezpiecznego, naturalnego drewna bukowego i wolnego od BPA materiału.

Canpol Babies gryzak drewniano silikonowy dla niemowląt 1 sztuka [80/301] Wskazania

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 0m+.

Wolny od BPA.

Nie przystosowany do mycia w zmywarce, gotowania i sterylizacji w sterylizatorze.

Canpol Babies gryzak drewniano silikonowy dla niemowląt 1 sztuka [80/301] Działanie

Przynosi ulgę podczas ząbkowania!

Naturalne drewno bukowe-bezpieczne dla dziecka.

Różne twardości gryzaka,dzięki elementom silikonowym i drewnianym-idealnne rozwiązanie,gdy dziąsła bardzo swędzą i dziecko ma silną potrzebę gryzienia.

Poręczny kształt-zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie maluszka.

Canpol Babies gryzak drewniano silikonowy dla niemowląt 1 sztuka [80/301] Dawkowanie

Zabawkę utrzymuj w czystości, myj miękką szczoteczką pod bieżącą wodą z delikatnym środkiem myjącym. Dokładnie wypłucz i osusz. Nie pozostawiać gryzaka zanurzonego w wodzie. Nie wyparzaj, nie gotuj, nie sterylizuj. Sprawdź jakość zabawki przed podaniem jej dziecku. Gryzak zużyty, zniszczony, pogryziony wymień na nowy.

Kategoria

Akcesoria

Producent

Postać

Stosowanie

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 0m+.Wolny od BPA.Nie przystosowany do mycia w zmywarce, gotowania i sterylizacji w sterylizatorze.

Działanie

Przynosi ulgę podczas ząbkowania!Naturalne drewno bukowe-bezpieczne dla dziecka.Różne twardości gryzaka,dzięki elementom silikonowym i drewnianym-idealnne rozwiązanie,gdy dziąsła bardzo swędzą i dziecko ma silną potrzebę gryzienia.Poręczny kształt-zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie maluszka.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.