product-image
Normosan Fix 20 saszetek
9.87 zł
Normosan Fix 20 saszetek

Normosan Fix 20 saszetek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(2)


Producent
Pojemność
20 szt.
Postać


Dostępny

9.87 zł

Skład

1 saszetka 1,4 g zawiera: Kora kruszyny - 0,280 g; Liść senesu - 0,140 g; Owoc kminku - 0,490 g; Owoc bzu czarnego - 0,252 g; Liść mięty pieprzowej - 0,238 g. 1 saszetka 1,4 g zawiera 19,6 – 29,4 g antrapochodnych w przeliczeniu glukofrangulinę A.

Dawkowanie

maksymalna dzienna dawka glikozydów hydroksyantracenowych wynosi 30 mg. Jest to dawka odpowiadająca 1 saszetce produktu leczniczego. 1 saszetkę zalać 1 szklanką wrzącej wody, naparzać przez ok. 15 minut. Przed udaniem się na spoczynek: wypić jednorazowo od 2/3 do całości przygotowanego naparu. Działanie przeczyszczające występuje przeciętnie po 6 – 10 godzinach. Właściwą dawką indywidualną jest najniższa dawka niezbędna do uzyskania miękkiego stolca. Przy pierwszym stosowaniu najlepiej wypić 2/3 szklanki naparu. Jeżeli efekt terapeutyczny nie wystąpi można następnym razem (nie wcześniej, niż po upływie doby ) zwiększyć dawkę do całej szklanki naparu. Nie zaleca się stosowania preparatu dłużej niż przez 7 – 10 dni (najlepiej nie stosować częściej niż 2 – 3 razy w tygodniu). 

Wskazania

Napar z mieszanki stosuje się jako środek przeczyszczający w zaparciach.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Kategoria

Postać

Stosowanie

Napar z mieszanki stosuje się jako środek przeczyszczający w zaparciach.

Kluczowy składnik

kminek
czarny bez
kruszyna
senes
mięta

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Julka
Normosan to kompozycja ziół, które regulują pracę jelit. Zdecydowanie wolę ziołową pomoc niż suplementy diety!normosan fix stosuję jako środek przeczyszczający w zaparciach! Trzeba tylko uważać- nie należy pić ich częściej niż 2 – 3 razy w tygodniu!normosan ma same pozytywne opinie w internecie! Tani, skuteczny środek przeczyszczający! Polecam!

ocena ocena ocena ocena ocena
Anna
Zachęcona bardzo dobrymi opiniami iw internecie postanowiłam dokonać zakupu leku Normosan w saszetkach. Mogę śmiało polecić go każdemu kto boryka się z uporczywymi zaparciami. Cena ok. Bardzo polecam Normosan Fix!

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem