Z radością chcielibyśmy Państwa poinformować, że Nasza Firma Herbamedicus Polska głosami ekspertów w II edycji Konkursu “Laur Eksperta” uzyskała złote godło LAUR EKSPERTA 2016/2017 za produkt Olej kokosowy z konopiami oraz wyróżnienie nadzwyczajne “Laur Eksperta – Najlepsza marka” dla produktu Witamina K2 Menachinon MK7 Vitamedicus

Certyfikat potwierdza nadanie Znaku Jakości w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego dla firm “Laur Eksperta”. Organizatorem programu jest Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości sp.z.o.o sp.k. Znak Jakości przyznany został na podstawie pozytywnej opinii członków Kapituły Ekspertów, reprezentujących instytucje naukowe i środowiska akademickie.

W dobie szerokiej oferty produktowej, zróżnicowanej wysoką ilością zmiennych – począwszy na jakości produktu, a skończywszy na jego cenie, polski konsument wybiera to, co jego zdaniem jest najlepsze. Wielu Polaków zastanawia się nad poziomem ceny, znajomością marki, szerokością oferty, dostępnością produktu czy usługi, ale zdecydowana większość kupuje ten produkt, który ich zdaniem, z różnych powodów jest najlepszy. Taka idea przyświecała Kapitule i właśnie nasza Firma może pochwalić się takim oto godłem.

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem