Stiefel Polska - producent kosmetyków dla osób z problemami skórnymi | Wapteka.pl

Znaleziono produktów: 14

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Stiefel Polska - producent kosmetyków dla osób z problemami skórnymi | Wapteka.pl

(14)

-

Stiefel Polska – kosmetyki dla każdego

Problemy skórne mają ogromny wpływ na życie ludzi niemalże w każdym zakątku świata: uderzają w pewność siebie, bywają przyczyną problemów w domu, szkole czy pracy. Stiefel Polska pomaga osobom borykającym się z takimi trudnościami, wytwarzając skuteczne i bezpieczne preparaty wspierające walkę z chorobami skóry. Są one dedykowane nie tylko osobom dorosłym, ale również dzieciom, by każdy, niezależnie od wieku, mógł cieszyć się zdrowiem. Kosmetyki oferowane przez Stiefel Polska przeznaczone są do pielęgnacji skóry wrażliwej, problematycznej, skłonnej do podrażnień. Ich stosowanie sprzyja leczeniu schorzeń takich, jak egzema, powierzchniowe infekcje skóry, łuszczyca, trądzik czy ciężki przewlekły wyprysk dłoni.


Misja Stiefel Polska

Zdrowa skóra to lepsze życie. Rozumie to Stiefel Polska, opracowując preparaty odpowiednio dopasowane do potrzeb osób codziennie zmagających się z problemami tej części ciała. Opierając się na doświadczeniach pacjentów i lekarzy, tworzy kosmetyki, których zadaniem jest zapewnianie trwałych efektów w pielęgnacji skóry. Stiefel Polska cieszy się zaufaniem klientów i medyków. Za pośrednictwem swoich produktów pomaga milionom osób w leczeniu i łagodzeniu chorób dermatologicznych.


Stiefel Polska – nauka w służbie zdrowej skóry

Zrozumienie przyczyn schorzeń skóry i ich symptomów ma kluczowe znaczenie dla opracowywania skutecznych metod leczenia. Stiefel Polska realizuje badania, wprowadza innowacje i rozwija się, aby dostarczać pacjentom, a także pracownikom służby zdrowia, wartościowe preparaty wspierające zdrowie skóry. Tworząc kosmetyki, współpracuje ze specjalistami z zakresu dermatologii, a także partnerami akademickimi i branżowymi. Posiada szerokie możliwości badawczo–rozwojowe, które ułatwiają poszukiwanie najlepszych, nowatorskich sposobów leczenia i łagodzenia chorób skórnych. Specjalistyczna wiedza, którą wykorzystuje Stiefel Polska, przekłada się na jakość produkowanych kosmetyków, ich bezpieczeństwo oraz skuteczność.


Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem