zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Stiefel Polska

Misją firmy Stiefel Laboratories jest uzyskanie statusu najbardziej wartościowej i szanowanej firmy dermatologicznej na świecie, ulepszającej jakość życia ludzkiego poprzez wprowadzanie innowacyjnych, bezpiecznych i skutecznych preparatów wysokiej jakości, umożliwiających zapobieganie i leczenie chorób skórnych.

Stiefel Laboratories stanie się najbardziej wartościową i szanowaną firmą dermatologiczną na całym świecie. Oferując lepsze produkty, współdziałając z naszymi klientami, zatrudniając najlepiej wykwalifikowanych pracowników i postępując zgodnie z zasadami moralnymi będziemy pozyskiwać i utrzymywać szacunek. Dzięki innowacji i szacunkowi będziemy generować znaczne zyski, które zainwestujemy w firmę oraz dalsze wspieranie środowiska dermatologicznego. Nadal silnie inwestować w wewnętrzne i zewnętrzne działania badawczo – rozwojowe (R&D), przejęcia produktów i strategiczną współpracę z naszymi partnerami. Zapewni to przyszły wzrost oraz stworzy rozległą sieć dystrybucji pokrywającą swoim zakresem rynek dermatologiczny. Skupimy się na ciągłym doskonaleniu firmy, aby znacząco zwiększyć korzyści udziałowców, sprzedaże, kapitał, sieć dystrybucji i własność intelektualną. Będziemy stale utrzymywać nasze zobowiązanie powstałe w 1847 r. wobec dermatologii, jej lekarzy oraz pacjentów.

41,09zł
20,85zł
36,90zł
16,94zł
69,98zł
17,39zł
31,87zł
32,26zł
17,31zł
19,79zł
12,48zł
21,45zł
11,91zł
20,73zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.