Sanofi Aventis - producent leków na receptę | Wapteka.pl

Znaleziono produktów: 44

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Sanofi Aventis - producent leków na receptę | Wapteka.pl

(44)

-

... 2
... 2

Sanofi Aventis w Polsce

Sanofi Aventis jest przedsiębiorstwem biofarmaceutycznym, które swoją siedzibę posiada w Paryżu. Oddziały zajmujące się produkcją znajdują się w aż 41 krajach. Polski zakład zlokalizowany jest w Rzeszowie i zatrudnia prawie 1000 osób. Sanofi Aventis zajmuje się przede wszystkim produkcją środków farmakologicznych dotyczących rzadkich, nietypowych chorób, leków z dziedziny immunologii, kardiologi i onkologii. Dodatkowo marka ta produkuje szczepionki. Jednym z obszarów działalności firmy jest działalność naukowo-badawcza. Obejmuje przede wszystkim prace związane ze stwardnieniem rozsianym i onkologią. Swoje badania Sanofi Aventis prowadzi również na terenie Polski. 


Sanofi Aventis - szczepionki i leki na receptę

Sanofi Aventis zajmuje się produkcją różnorodnych leków przepisywanych na receptę. Jednym z najczęściej stosowanych środków, który przepisują specjaliści z różnorodnych dziedzin jest Clexane. Ten lek przeciwzakrzepowy zawiera enokseparnę sodową i jest dostępny w ampułko-strzykawkach. Stosuje się go m.in po złamaniach - podczas unieruchomienia kończyn. Sanofi Aventis posiada w swojej ofercie także leki przeciwdrgawkowe, zapisywane pacjentom zmagającym się z padaczką lub manią. Przedmiotem produkcji tej marki są też nowoczesne leki stosowane w terapii chociażby choroby Gauchera (Cerdelga, Cerezyme). Jednak leki to tylko jeden z obszarów działalności Sanofi Aventis. Powszechnie stosowane są także szczepionki - przeciw grypie, dedykowane podróżującym oraz szczepionki pediatryczne. 


Suplementy i wyroby medyczne Sanofi Aventis

Wyroby medyczne Sanofi Aventis mają potwierdzoną w badaniach klinicznych skuteczność. Suplementy witaminowe, leki przeciwalergiczne, a także środki stosowane chociażby w celu regeneracji wątroby są powszechnie kupowane przez klientów aptek. Jednym z najpopularniejszych produktów tej marki, który jest dostępny bez recepty, jest Mucosolvan - lek na kaszel dostępny w tabletkach i syropie. Często wybierany jest także preparat Novanoc będący wsparciem w problemach z bezsennością.


Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem