zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Alta Laboratorium

laboratorium-alta.pl

Laboratorium ALTA to polski producent naturalnych kosmetyków do pielęgnacji i higieny stóp, nieprzerwanie działający od 1963 roku . Od początku swojej działalności czerpie z natury to co najlepsze, aby dać Naszym Klientom produkty bardzo skuteczne oparte o naturalne składniki oraz tradycyjne receptury Naszą misją jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki i higieny stóp, wykorzystując naturalne właściwości polskich ziół.

Nasze produkty są skutecznymi preparatami w walce z nadpotliwością stóp. Sekretem ich działania są właściwości polskich roślin, takich jak: tatarak, szałwia czy nagietek. Dzięki specjalnie skomponowanym mieszankom naturalnych ekstraktów, wyciągów czy olejków, nasze produkty cechuje bardzo wysoka jakość. Nasza filozofia oparta jest o hasło „Mniej znaczy więcej”. Chcemy sprawić, by natura dawała to, co najlepsze dla każdego. Składy naszych kosmetyków są pieczołowicie dobrane, ale zarazem bardzo proste, każdy z nich oparty jest na jednym kluczowym składniku, bez zbędnych dodatków i wypełniaczy. Podkreślają to również małe, proste opakowania, bez zbędnych nieekologicznych kartonowych pudełek czy innych dodatków, ponieważ naszym celem jest dbałość o naturę. Dzięki takiemu podejściu możemy oferować najwyższej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy tradycyjnym przedsiębiorstwem, bazujemy na kadrze stałych pracowników i partnerów, ale jednocześnie działamy nowocześnie, aby dawać naszym Klientom jak najlepsze produkty. Specjalnie dla Nich w roku 2017 odnowiliśmy nasz wizerunek.

SORTUJ
CENA
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.