Piascledine 300 kapsułki twarde 30 sztuk

cena
45,62 zł
Ilość:
Producent Expanscience Laboratoires
Pojemność 30 szt.
Postać Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Spis treści:

Opis produktu

Na rozwój choroby zwyrodnieniowej stawów wpływ mają czynniki mechaniczne i biologiczne, które zaburzają regenerację chrząstki stawowej i warstwy podchrzęstnej. Chrząstka stawowa, która przenosi siły oddziałujące na stawy, poddawana jest ciągłemu tarciu. Dlatego dla sprawnego działania stawów, tak ważna jest jej stała regeneracja, do której niezbędne są odpowiednie składniki odżywcze i ukrwienie.

Piascledine to lek dostępny bez recepty, który w chorobie zwyrodnieniowej stawów kolanowych łagodzi jej objawy odczuwalne przez Pacjentów jako ból, trzeszczenia stawów, ograniczenia ich ruchomości oraz trudności w poruszaniu się.

Składniki Piascledine wywierają działanie na syntezę makrocząsteczek macierzy zewnątrzkomórkowej chrząstki i ograniczają niszczenie jej składników. W wyniku tego oddziaływania preparat wspiera naprawę i ochronę składników macierzy.

Skład

(1 kapsułka): oleju awokado frakcja niezmydlajaca się - 100 mg, oleju sojowego frakcja niezmydlająca się - 200 mg oraz substancje pomocnicze: butylohydroksytoluen, krzemu dwutlenek koloidalny, tytanu dwutlenek (E 171), żelatyna, erytrozyna (E 127), żelaza tlenek żółty (E 172), żelatyna wołowa (Typu B), polisorbat 80.

Wskazania

Piascledine 300 stosuje się w leczeniu objawów choroby zwyrodnieniowej stawów kolanowych oraz towarzyszących jej dolegliwości bólowych.

Działanie

Piascledine 300 należy do nowej grupy leków, określanych jako "powoli działające leki do zwalczania objawów choroby zwyrodnieniowej stawów" (SYSADOA), które charakteryzuje opóźnione występowanie działania. Substancją czynna leku Piascledine 300 są niezmydlane frakcje z oleju awokado i oleju sojowego. Lek łagodzi objawy zwyrodnieniowego uszkodzenia chrząstki stawowej, w tym dolegliwości bólowe i w wyniku tego usprawnia aparat ruchowy chorego.

Dawkowanie

Dorośli, powyżej 18. roku życia: 1kapsułka dziennie

Czas leczenia wynosi zazwyczaj od 3 do 6 miesięcy

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancje pomocnicze. 

Nadwrażliwość na orzechy ziemne, ze względu na ryzyko krzyżowych reakcji alergicznych, jakie mogą wystąpić między soją a orzechami ziemnymi.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Pełna skuteczność leku Piascledine może wystąpić z opóźnieniem do kilku tygodni i zazwyczaj utrzymuje się po zakończeniu leczenia.

Opinie o Piascledine 300 kapsułki twarde 30 sztuk

1Marcus2

Lek - suplement jak każdy tego typu specyfik jest Ok!

Jan111

Dobry

Barbara

Piascledine razem z mężem bierzemy od 5 lat i dzięki temu jak na nasz wiek jesteśmy sprawni!!

Miki

lekarstwa jak lekarstwa

madika9

Dzięki tym tabletką moja babcia chodzi nie odczuwając bólu

olik26

bardzo dobre tabletki na stawy kolanowe, już po kilku dniach stosowania czuć wyraźną ulgę,polecam!

Ewa

Jeszcze nie wiem bo nie skorzystałam

dumka

Rewelacyjny

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.