product-image
Piascledine 100 mg+200 mg 30 kapsułek
61.99 zł
Piascledine 100 mg+200 mg 30 kapsułek
Piascledine 100 mg+200 mg 30 kapsułek
Piascledine 100 mg+200 mg 30 kapsułek
Piascledine 100 mg+200 mg 30 kapsułek
Piascledine 100 mg+200 mg 30 kapsułek
Piascledine 100 mg+200 mg 30 kapsułek

Piascledine 100 mg+200 mg 30 kapsułek

4.69

ocena ocena ocena ocena ocena

(13)

Dostępny

61.99 zł

Opis

Piascledine to produkt leczniczy dostępny bez recepty, który w chorobie zwyrodnieniowej stawów kolanowych łagodzi jej objawy odczuwalne przez Pacjentów jako ból, trzeszczenia stawów, ograniczenia ich ruchomości oraz trudności w poruszaniu się. 

Skład

Substancjami czynnymi są: niezmydlające się frakcje oleju awokado i oleju sojowego. 

1 kapsułka zawiera 100 mg oleju awokado frakcji niezmydlającej się i 200 mg oleju sojowego frakcji niezmydlającej się.

Substancje pomocnicze: butylohydroksytoluen, krzemu dwutlenek koloidalny, tytanu dwutlenek (E171), żelatyna, erytozyna (E127), żelaza tlenek żółty (E172), żelatytna wołowa (Typu B), polisorbat 80.

Dawkowanie

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub wg zaleceń lekarza lub farmaceuty.

Dorośli, w tym pacjenci w podeszłym wieku:

Zalecana dawka to 1 kapsułka na dobę, przyjmowana podczas posiłku.

Kapsułkę należy połknąć w całości, popijając szklanką wody. Nie należy rozgryzać ani żuć.

Działanie

Lek Piascledine należy do nowej grupy leków, określanych jako powoli działające leki do zwalczania objawów choroby zwyrodnieniowej stawów (SYSADOA), które charakteryzuje opóźnione występowanie działania. Zaliczany jest również do grupy innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych i przeciwreumatycznych. Substancją czynną leku Piascledine 300 są niezmydlane frakcje z oleju awokado i oleju sojowego. 

Lek łagodzi objawy zwyrodnieniowego uszkodzenia chrząstki stawowej, takie jak dolegliwości bólowe, co pozwala usprawnić aparat ruchowy chorego, niwelując ból i trudności z poruszaniem się.

Wskazania

Lek Piascledine stosuje się w leczeniu objawów choroby zwyrodnieniowej stawów kolanowych oraz towarzyszących jej dolegliwości bólowych. 

Czynnikami, które sprzyjają rozwinięciu się tej bolesnej i ograniczającej możliwości ruchowe dolegliwości są: otyłość, intensywna lub wyczynowa aktywność sportowa, czynniki zawodowe (długotrwałe stanie, podnoszenie ciężkich przedmiotów, częste klęczenie itp.), zmiany wrodzone w obrębie budowy stawu, wiek (zwiększenie ryzyka choroby z wiekiem), czynniki genetyczne.

Objawami zwyrodnienia w obrębie stawów jest przede wszystkim ból, sztywność stawów, trzeszczenie, zmniejszony zakres ruchomości stawów oraz ich zniekształcenie. W celu dokładnego zdiagnozowania schorzenia niezbędna jest jednak konsultacja z lekarzem.

Przeciwwskazania

Kiedy nie stosować leku:

Jeśli pacjent ma uczulenie na awokado i (lub) soję lub na którykolwiek z pozostałych składników tego leku.
Jeśli pacjent ma uczulenie na orzechy ziemne (np. orzeszki arachidowe, fistaszki).

Działania niepożądane

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.

Niezbyt często (rzadziej niż u 1 pacjenta na 100): biegunka, ból brzucha, ból lub pieczenie w żołądku (gastralgia), czerwona wysypka na skórze (wykwity skórne), ból głowy, nieprawidłowości dotyczące moczu (ciemny mocz).

Bardzo rzadko (rzadziej niż u 1 pacjenta na 10000): nudności, wymioty, zapalenie wątroby, żółtaczka lub zwiększenie aktywności, enzymów wątrobowych we krwi - szczególnie aminotransferaz lub gamma-glutamylotranspeptydazy (GGTP), swędzenie skóry, wysypka lub zaczerwienienie skóry, ból stawów, zwiększenie stężenie cholesterolu we krwi. 

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Ten lek nie wymaga specjalnych warunków przechowywania.

Stosowanie innych leków

Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach przyjmowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekarz, które pacjent planuje stosować.

Dotychczas nie stwierdzono oddziaływania (interakcji) między lekiem Piascledine a innymi lekami.

Ciąża i karmienie piersią

W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących piersią przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem.

Nie należy stosować tego leku w okresie ciąży i karmienia piersią.

Stosowanie leku u dzieci i młodzieży

Piascledine jest produktem leczniczym przeznaczonym wyłącznie dla dorosłych. Nie należy go stosować u dzieci i młodzieży poniżej 18 lat.

Prowadzenie pojazdów i maszyn

Lek Piascledine nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Kategoria

Postać

Stosowanie

Lek Piascledine stosuje się w leczeniu objawów choroby zwyrodnieniowej stawów kolanowych oraz towarzyszących jej dolegliwości bólowych.  Czynnikami, które sprzyjają rozwinięciu się tej bolesnej i ograniczającej możliwości ruchowe dolegliwości są: otyłość, intensywna lub wyczynowa aktywność sportowa, czynniki zawodowe (długotrwałe stanie, podnoszenie ciężkich przedmiotów, częste klęczenie itp.), zmiany wrodzone w obrębie budowy stawu, wiek (zwiększenie ryzyka choroby z wiekiem), czynniki genetyczne. Objawami zwyrodnienia w obrębie stawów jest przede wszystkim ból, sztywność stawów, trzeszczenie, zmniejszony zakres ruchomości stawów oraz ich zniekształcenie. W celu dokładnego zdiagnozowania schorzenia niezbędna jest jednak konsultacja z lekarzem.

Działanie

Lek Piascledine należy do nowej grupy leków, określanych jako powoli działające leki do zwalczania objawów choroby zwyrodnieniowej stawów (SYSADOA), które charakteryzuje opóźnione występowanie działania. Zaliczany jest również do grupy innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych i przeciwreumatycznych. Substancją czynną leku Piascledine 300 są niezmydlane frakcje z oleju awokado i oleju sojowego.  Lek łagodzi objawy zwyrodnieniowego uszkodzenia chrząstki stawowej, takie jak dolegliwości bólowe, co pozwala usprawnić aparat ruchowy chorego, niwelując ból i trudności z poruszaniem się.

Kluczowy składnik

olej z awokado
olej sojowy

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Julka
Od kilku lat zmagam się z bólem kolan. Koleżanka Farmaceutka poleciła mi preparat piascledine. Do jego stosowania przekonały mnie również pozytywne opinie na forum oraz niska cena. Lek piascledine 300 jest naprawdę skuteczny, już po kilku tygodniach regularnego przyjmowania zauważyłam poprawę (ból kolan jest mniejszy i nie mam już problemu z poruszaniem). Polecam.

ocena ocena ocena ocena ocena
Gosia
Odkąd pojawiły się u mnie problemy ze stawami zaczęłam szukać na forum leku, który ma dobre opinie. I tak trafiłam na Piascledine 300,czytelna ulotka, korzystna cena, a dawkowanie to tylko jedna kapsułka dziennie. Piascledine stosuję już od dwóch miesięcy. Dość szybko zauważyłam poprawę i kolana już tak nie bolą. Piascledine 300 najtaniej kupuję właśnie tutaj. Polecam, działa!

ocena ocena ocena ocena ocena
Barbara
Naprawde pomaga. Biore 3 miesiac. Mam RZS. Czuje ulge w bolu. Trzeba byc cierpliwym. Polecam.

ocena ocena ocena ocena ocena
Agnieszka
Dwa tygodnie stosowania i jest kolosalna poprawa w stawach skokowych, jestem pozytywnie zaskoczona

ocena ocena ocena ocena ocena
Justyna
Polecone przez panią doktor piascledine na moje chore stawy naprawdę działa. piascledine 300 to lek bez recepty, ma dobre opinie i nie bez znaczenia jest też dobra cena . Wcześniej stosowałam jego zamiennik, ale na forum też znalazłam same dobre opinie o tym preparacie. piascledine 300 najtaniej kupiłam w waptece - polecam

ocena ocena ocena ocena ocena
dumka
Rewelacyjny

ocena ocena ocena ocena ocena
Ewa
Jeszcze nie wiem bo nie skorzystałam

ocena ocena ocena ocena ocena
olik26
bardzo dobre tabletki na stawy kolanowe, już po kilku dniach stosowania czuć wyraźną ulgę,polecam!

ocena ocena ocena ocena ocena
madika9
Dzięki tym tabletką moja babcia chodzi nie odczuwając bólu

ocena ocena ocena ocena ocena
Miki
lekarstwa jak lekarstwa

ocena ocena ocena ocena ocena
Barbara
Piascledine razem z mężem bierzemy od 5 lat i dzięki temu jak na nasz wiek jesteśmy sprawni!!

ocena ocena ocena ocena ocena
Jan111
Dobry

ocena ocena ocena ocena ocena
1Marcus2
Lek - suplement jak każdy tego typu specyfik jest Ok!

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem