zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa

Pojemność 500ml
Postać Płyn
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O to wyjątkowe mleko początkowe. Jego innowacyjna receptura została opracowana z myślą o najmłodszych niemowlętach, które z jakichś przyczyn nie są karmione piersią. Dzięki płynnej konsystencji mleka jego przygotowanie odbywa się szybko i sprawnie. Doskonale sprawdzi się więc w nocy, gdy Twój maluszek zbudzi się na karmienie, na spacerze czy w podróży. To naprawdę proste i wygodne!

Skład

woda, mleko odtłuszczone, laktoza (z mleka), oleje roślinne (olej słonecznikowy, olej kokosowy, olej rzepakowy), odmineralizowana serwatka (z mleka), emulgator (lecytyna sojowa), olej rybi, dwuwinian choliny, L-fenyloalanina, tauryna, inozytol, L-histydyna, L-karnityna, nukleotydy, składniki mineralne [cytrynian wapnia, cytrynian potasu, chlorek potasu, chlorek magnezu, chlorek sodu, fosforan wapnia, siarczan żelaza (II), siarczan cynku, siarczan miedzi (II), siarczan manganu, jodek potasu, selenian (VI) sodu], witaminy (A, D, E, K, C, B1, B2, niacyna, B6, kwas foliowy, B12, biotyna, kwas pantotenowy), 2’-fukozylo-D-laktoza (2’FL) (z mleka).

Wskazania

Nan Optipro Plus 1 HM-O to mleko początkowe w płynie do karmienia noworodków oraz niemowląt do ukończenia 6. miesiąca życia. Wskazane dla dzieci, które z różnych powodów nie mogą być karmione piersią.

Działanie

Receptura mleka NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O została opracowana z myślą o najmłodszych niemowlętach.

Zawiera białko OPTIPRO® oraz DHA – kwas Omega-3, który wspiera rozwój układu nerwowego dziecka.

Dzięki płynnej konsystencji mleka jego przygotowanie odbywa się szybko i sprawnie. Doskonale sprawdzi się więc w nocy, a także na spacerze czy w podróży.

Dawkowanie

Stosować zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi w tabeli karmienia.

Zanim zaczniesz przygotowywać mleko, umyj dokładnie ręce. Sprawdź, czy wszystkie rzeczy potrzebne do karmienia zostały również dobrze wyczyszczone i wygotowane.

Kilkakrotnie potrząśnij opakowaniem przed użyciem.

Odkręć nakrętkę i wlej odpowiednią ilość mleka (dostosowaną do wieku dziecka – zgodnie z tabelą karmienia) do butelki dla niemowląt.

Butelkę z mlekiem możesz podgrzać w kąpieli wodnej.

Przed podaniem mleka dziecku zawsze upewnij się, czy ma ono odpowiednią temperaturę.

Dodatkowe

Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt i powinno być kontynuowane tak długo, jak to możliwe. Przed zastosowaniem mleka modyfikowanego, zasięgnij porady lekarza.

Kategoria

Mama i dziecko

Postać

Stosowanie

Nan Optipro Plus 1 HM-O to mleko początkowe w płynie do karmienia noworodków oraz niemowląt do ukończenia 6. miesiąca życia. Wskazane dla dzieci, które z różnych powodów nie mogą być karmione piersią.

Działanie

Receptura mleka NAN OPTIPRO® Plus 1 HM-O została opracowana z myślą o najmłodszych niemowlętach.Zawiera białko OPTIPRO® oraz DHA – kwas Omega-3, który wspiera rozwój układu nerwowego dziecka.Dzięki płynnej konsystencji mleka jego przygotowanie odbywa się szybko i sprawnie. Doskonale sprawdzi się więc w nocy, a także na spacerze czy w podróży.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.