Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Kadefarm
Adres


Pojemność 10szt.
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Kadefarm Chlorivag globulki dopochwowe 10 sztuk Skład

kwas hialuronowy, bromelaina, dichlorowodorek chlorheksydyny, witamina E

Kadefarm Chlorivag globulki dopochwowe 10 sztuk Wskazania

- uzupełnienie terapii przeciwzapalnej pochwy i sromu,

- profilaktyka przeciw nawrotom chorób śluzówki pochwy o charakterze zapalnym, dystroficznym i infekcyjnym,

- terapia wspomagająca w odbudowie prawidłowego nawilżenia śluzówki pochwy,

- silne działanie łagodzące w przypadku świądu, zaczerwienienia, podrażnienia, spowodowanych różnymi typami chorób w okolicy pochwy i sromu,

- terapia wspomagająca przed i po ginekologicznych zabiegach chirurgicznych.

Kadefarm Chlorivag globulki dopochwowe 10 sztuk Działanie

Działanie przeciwzapalne:

- Wspomaga produkcję śluzu i utrzymuje prawidłowe nawilżenie błon śluzowych.

- Przyspiesza gojenie i regenerację mikrourazów nabłonka pochwy.

- Zapobiega nawracającym infekcjom bakteryjnym błon śluzowych.

- Utrzymuje prawidłowe środowisko pochwy.

 Działa przeciwzapalnie i zapobiega infekcjom, przyspiesza gojenie uszkodzeń nabłonka.

Chlorivag® zalecany jest do długotrwałego stosowania profilaktycznego u pacjentek po leczeniu przeciwzapalnym, ze skłonnością do częstych infekcji (spowodowanych także przez aktywność sportową, pływanie w basenie, częste kąpiele w wannie), w okresie menopauzy i przyjmujących antykoncepcję hormonalną.

Chlorivag® działa zapobiegawczo chorobach o charakterze zapalnym, infekcyjnym oraz z nieprawidłowymi zmianami w nabłonku pochwy. Przeciwdziała nawrotom stanów zapalnych śluzówki pochwy. Stabilizuje wydzielanie śluzu, wspomagając tym samym odbudowę i utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej pochwy.

Rekomendowany w przypadku zaczerwienienia, świądu, pieczenia i podrażnienia, spowodowanych różnymi typami chorób dróg rodnych o podłożu bakteryjnym i grzybiczym. Stosowany jako terapia wspomagająca przed i po ginekologicznych zabiegach chirurgicznych.

Kadefarm Chlorivag globulki dopochwowe 10 sztuk Dawkowanie

Pacjentki po leczeniu przeciwzapalnym: 2 razy dziennie 1 globulka, przez dwa dni; następnie 1 globulka co drugi dzień, przez około dwa tygodnie.
Pacjentki ze skłonnością do częstych infekcji, w okresie menopauzy, stosujące antykoncepcję hormonalną: dwa razy w tygodniu 1 globulka.
W terapii przewlekłej, powyżej 1,5 miesiąca, utrzymywać dawkowanie dwa lub trzy razy w tygodniu 1 globulkę.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Stosowanie

- uzupełnienie terapii przeciwzapalnej pochwy i sromu, - profilaktyka przeciw nawrotom chorób śluzówki pochwy o charakterze zapalnym, dystroficznym i infekcyjnym, - terapia wspomagająca w odbudowie prawidłowego nawilżenia śluzówki pochwy, - silne działanie łagodzące w przypadku świądu, zaczerwienienia, podrażnienia, spowodowanych różnymi typami chorób w okolicy pochwy i sromu, - terapia wspomagająca przed i po ginekologicznych zabiegach chirurgicznych.

Działanie

Działanie przeciwzapalne: - Wspomaga produkcję śluzu i utrzymuje prawidłowe nawilżenie błon śluzowych. - Przyspiesza gojenie i regenerację mikrourazów nabłonka pochwy. - Zapobiega nawracającym infekcjom bakteryjnym błon śluzowych. - Utrzymuje prawidłowe środowisko pochwy.  Działa przeciwzapalnie i zapobiega infekcjom, przyspiesza gojenie uszkodzeń nabłonka. Chlorivag® zalecany jest do długotrwałego stosowania profilaktycznego u pacjentek po leczeniu przeciwzapalnym, ze skłonnością do częstych infekcji (spowodowanych także przez aktywność sportową, pływanie w basenie, częste kąpiele w wannie), w okresie menopauzy i przyjmujących antykoncepcję hormonalną. Chlorivag® działa zapobiegawczo chorobach o charakterze zapalnym, infekcyjnym oraz z nieprawidłowymi zmianami w nabłonku pochwy. Przeciwdziała nawrotom stanów zapalnych śluzówki pochwy. Stabilizuje wydzielanie śluzu, wspomagając tym samym odbudowę i utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej pochwy. Rekomendowany w przypadku zaczerwienienia, świądu, pieczenia i podrażnienia, spowodowanych różnymi typami chorób dróg rodnych o podłożu bakteryjnym i grzybiczym. Stosowany jako terapia wspomagająca przed i po ginekologicznych zabiegach chirurgicznych.

Kluczowy składnik

kwas hialuronowy witamina E bromelaina enzymy trawienne

Rejestracja

wyrób medyczny

Sposób aplikacji

dopochwowo

Julka
W leczeniu stanów zapalnych miejsc intymnych globulki dopochwowe chlorivag są niezastąpione. Preparat ten łagodzi wszelkie zaczerwienienia i podrażnienia. Te globulki dopochwowe zalecane są przede wszystkim Paniom w okresie menopauzy, albo przyjmującym antykoncepcję hormonalną bądź Paniom, które często korzystają z basenu. Duży plus za to, że chlorivag globulki są bez recepty a ich cena to niecałe 20zł. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.