product-image
Kadefarm Chlorivag globulki dopochwowe 10 sztuk
25.49 zł
Kadefarm Chlorivag globulki dopochwowe 10 sztuk

Kadefarm Chlorivag globulki dopochwowe 10 sztuk

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Kadefarm

ul. Gipsowa 18 62-080 Tarnowo Podgórne

Pojemność
10szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 2.55 zł


Dostępny

25.49 zł

Skład

kwas hialuronowy, bromelaina, dichlorowodorek chlorheksydyny, witamina E

Wskazania

- uzupełnienie terapii przeciwzapalnej pochwy i sromu,

- profilaktyka przeciw nawrotom chorób śluzówki pochwy o charakterze zapalnym, dystroficznym i infekcyjnym,

- terapia wspomagająca w odbudowie prawidłowego nawilżenia śluzówki pochwy,

- silne działanie łagodzące w przypadku świądu, zaczerwienienia, podrażnienia, spowodowanych różnymi typami chorób w okolicy pochwy i sromu,

- terapia wspomagająca przed i po ginekologicznych zabiegach chirurgicznych.

Działanie

Działanie przeciwzapalne:

- Wspomaga produkcję śluzu i utrzymuje prawidłowe nawilżenie błon śluzowych.

- Przyspiesza gojenie i regenerację mikrourazów nabłonka pochwy.

- Zapobiega nawracającym infekcjom bakteryjnym błon śluzowych.

- Utrzymuje prawidłowe środowisko pochwy.

 Działa przeciwzapalnie i zapobiega infekcjom, przyspiesza gojenie uszkodzeń nabłonka.

Chlorivag® zalecany jest do długotrwałego stosowania profilaktycznego u pacjentek po leczeniu przeciwzapalnym, ze skłonnością do częstych infekcji (spowodowanych także przez aktywność sportową, pływanie w basenie, częste kąpiele w wannie), w okresie menopauzy i przyjmujących antykoncepcję hormonalną.

Chlorivag® działa zapobiegawczo chorobach o charakterze zapalnym, infekcyjnym oraz z nieprawidłowymi zmianami w nabłonku pochwy. Przeciwdziała nawrotom stanów zapalnych śluzówki pochwy. Stabilizuje wydzielanie śluzu, wspomagając tym samym odbudowę i utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej pochwy.

Rekomendowany w przypadku zaczerwienienia, świądu, pieczenia i podrażnienia, spowodowanych różnymi typami chorób dróg rodnych o podłożu bakteryjnym i grzybiczym. Stosowany jako terapia wspomagająca przed i po ginekologicznych zabiegach chirurgicznych.

Dawkowanie

Pacjentki po leczeniu przeciwzapalnym: 2 razy dziennie 1 globulka, przez dwa dni; następnie 1 globulka co drugi dzień, przez około dwa tygodnie.
Pacjentki ze skłonnością do częstych infekcji, w okresie menopauzy, stosujące antykoncepcję hormonalną: dwa razy w tygodniu 1 globulka.
W terapii przewlekłej, powyżej 1,5 miesiąca, utrzymywać dawkowanie dwa lub trzy razy w tygodniu 1 globulkę.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Kategoria

Producent

Stosowanie

- uzupełnienie terapii przeciwzapalnej pochwy i sromu, - profilaktyka przeciw nawrotom chorób śluzówki pochwy o charakterze zapalnym, dystroficznym i infekcyjnym, - terapia wspomagająca w odbudowie prawidłowego nawilżenia śluzówki pochwy, - silne działanie łagodzące w przypadku świądu, zaczerwienienia, podrażnienia, spowodowanych różnymi typami chorób w okolicy pochwy i sromu, - terapia wspomagająca przed i po ginekologicznych zabiegach chirurgicznych.

Działanie

Działanie przeciwzapalne: - Wspomaga produkcję śluzu i utrzymuje prawidłowe nawilżenie błon śluzowych. - Przyspiesza gojenie i regenerację mikrourazów nabłonka pochwy. - Zapobiega nawracającym infekcjom bakteryjnym błon śluzowych. - Utrzymuje prawidłowe środowisko pochwy.  Działa przeciwzapalnie i zapobiega infekcjom, przyspiesza gojenie uszkodzeń nabłonka. Chlorivag® zalecany jest do długotrwałego stosowania profilaktycznego u pacjentek po leczeniu przeciwzapalnym, ze skłonnością do częstych infekcji (spowodowanych także przez aktywność sportową, pływanie w basenie, częste kąpiele w wannie), w okresie menopauzy i przyjmujących antykoncepcję hormonalną. Chlorivag® działa zapobiegawczo chorobach o charakterze zapalnym, infekcyjnym oraz z nieprawidłowymi zmianami w nabłonku pochwy. Przeciwdziała nawrotom stanów zapalnych śluzówki pochwy. Stabilizuje wydzielanie śluzu, wspomagając tym samym odbudowę i utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej pochwy. Rekomendowany w przypadku zaczerwienienia, świądu, pieczenia i podrażnienia, spowodowanych różnymi typami chorób dróg rodnych o podłożu bakteryjnym i grzybiczym. Stosowany jako terapia wspomagająca przed i po ginekologicznych zabiegach chirurgicznych.

Kluczowy składnik

kwas hialuronowy
witamina E
bromelaina
enzymy trawienne

Sposób aplikacji

dopochwowo

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Julka
W leczeniu stanów zapalnych miejsc intymnych globulki dopochwowe chlorivag są niezastąpione. Preparat ten łagodzi wszelkie zaczerwienienia i podrażnienia. Te globulki dopochwowe zalecane są przede wszystkim Paniom w okresie menopauzy, albo przyjmującym antykoncepcję hormonalną bądź Paniom, które często korzystają z basenu. Duży plus za to, że chlorivag globulki są bez recepty a ich cena to niecałe 20zł. Polecam!

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem