Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Herbalex
Adres


Pojemność 14szt.
Postać Zioła
Dostępność

Spis treści:

Herbalex Detox Tea herbatka ziołowa z żeń-szeniem 14 sztuk Skład

Każda torebka zawiera 4 g herbatki i jest to ilość wystarczająca do przygotowania 400-500 ml naparu.

Herbalex Detox Tea herbatka ziołowa z żeń-szeniem 14 sztuk Działanie

Herbalex herbata detoksykacyjna z żeń-szenia to mieszanka na bazie naturalnych składników, wspomagająca usuwanie toksycznych substancji z organizmu. W jej skład wchodzą m.in.:

Żeń-szeń właściwy jest znaczącym ziołem egzotycznym, które wspomaga zmiany metabolizmu cukrów i tłuszczów. Działa jako środek prewencyjny, przeciwstresowy, stosowany również jako afrodyzjak.

Nagietek lekarski to zioło, które pozytywnie wpływa na wątrobę, woreczek żółciowy oraz stosowany jest jako środek detoksykacyjny.

Ślaz dziki to zioło, które wspomaga ochronę błony śluzowej przed uszkodzeniem.

Fiołek polny to rozpowszechnione zioło o wyraźnym działaniu przeciwreumatycznym, wspomagającym usuwanie szkodliwych substancji przemiany materii z organizmu.

Brzoza – liść tego drzewa stosowany jest w prewencji i do oczyszczania organizmu od substancji balastowych.

Skrzyp polny posiada silne właściwości regeneracyjne i jest stosowany przy detoksykacji organizmu.

Hyzop lekarski – zioło stosowane już od czasów starożytnych. Jest używane przy wzdęciach, łagodzi niestrawność.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Działanie

Herbalex herbata detoksykacyjna z żeń-szenia to mieszanka na bazie naturalnych składników, wspomagająca usuwanie toksycznych substancji z organizmu. W jej skład wchodzą m.in.: Żeń-szeń właściwy jest znaczącym ziołem egzotycznym, które wspomaga zmiany metabolizmu cukrów i tłuszczów. Działa jako środek prewencyjny, przeciwstresowy, stosowany również jako afrodyzjak. Nagietek lekarski to zioło, które pozytywnie wpływa na wątrobę, woreczek żółciowy oraz stosowany jest jako środek detoksykacyjny. Ślaz dziki to zioło, które wspomaga ochronę błony śluzowej przed uszkodzeniem. Fiołek polny to rozpowszechnione zioło o wyraźnym działaniu przeciwreumatycznym, wspomagającym usuwanie szkodliwych substancji przemiany materii z organizmu. Brzoza – liść tego drzewa stosowany jest w prewencji i do oczyszczania organizmu od substancji balastowych. Skrzyp polny posiada silne właściwości regeneracyjne i jest stosowany przy detoksykacji organizmu. Hyzop lekarski – zioło stosowane już od czasów starożytnych. Jest używane przy wzdęciach, łagodzi niestrawność.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.