Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

Al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa

Pojemność 10ml
Postać Żel
Dostępność

Spis treści:

GUM Afta Clear żel 10 ml Wskazania

Czym są afty? To bolesne owrzodzenia, które mogą pojawiać się na języku, podniebieniu, dziąsłach lub na wewnętrznej części warg lub policzków. Gdy wierzchnia warstwa błony śluzowej zostanie usunięta, zakończenia nerwowe są odsłonięte.

Żywność, napoje, powietrze i ślina mogą następnie podrażniać te zakończenia nerwowe, powodując jeszcze większy ból i spowalniając proces gojenia. Dlatego afty mogą wpływać na zdolność koncentracji, jedzenia, picia, a nawet normalnej mowy.

GUM Afta Clear żel 10 ml Działanie

Żel GUM® Afta Clear® Gel działa jak bariera chroniąca ranę, ułatwiając gojenie i zapewniając ulgę w bólu - dzięki czemu możesz wrócić do normalnego życia tak szybko, jak to możliwe.

- Długotrwała i natychmiastowa ulga w bólu od pierwszej aplikacji

- Szybkie leczenie

- Bezalkoholowy, niedrażniący

- Nie piecze, nie pali, nie powoduje drętwienia ani suchości

- Idealny do leczenia owrzodzeń jamy ustnej, otarć ortodontycznych, podrażnień protetycznych, drobnych oparzeń lub innych małych ran w jamie ustnej.

- Odpowiedni dla dorosłych i dzieci (10+ kg / 2 + lat) pod nadzorem osoby dorosłej

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Czym są afty? To bolesne owrzodzenia, które mogą pojawiać się na języku, podniebieniu, dziąsłach lub na wewnętrznej części warg lub policzków. Gdy wierzchnia warstwa błony śluzowej zostanie usunięta, zakończenia nerwowe są odsłonięte.Żywność, napoje, powietrze i ślina mogą następnie podrażniać te zakończenia nerwowe, powodując jeszcze większy ból i spowalniając proces gojenia. Dlatego afty mogą wpływać na zdolność koncentracji, jedzenia, picia, a nawet normalnej mowy.

Działanie

Żel GUM® Afta Clear® Gel działa jak bariera chroniąca ranę, ułatwiając gojenie i zapewniając ulgę w bólu - dzięki czemu możesz wrócić do normalnego życia tak szybko, jak to możliwe.- Długotrwała i natychmiastowa ulga w bólu od pierwszej aplikacji- Szybkie leczenie- Bezalkoholowy, niedrażniący- Nie piecze, nie pali, nie powoduje drętwienia ani suchości- Idealny do leczenia owrzodzeń jamy ustnej, otarć ortodontycznych, podrażnień protetycznych, drobnych oparzeń lub innych małych ran w jamie ustnej.- Odpowiedni dla dorosłych i dzieci (10+ kg / 2 + lat) pod nadzorem osoby dorosłej

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.