Galomega Formuła IQ 150 kapsułek

cena
31,01 zł
Ilość:
Producent Gal
Pojemność 150 szt
Postać leku Kapsułki

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Mieszanina oleju rybiego i oleju z ogórecznika, żelatyna, glicerol (substancja wiążąca). Zawartość składników: na zalecaną dzienną porcję produktu: Kwas eikozapentaenowy (EPA)     627 mg, Kwas dokozaheksaenowy (DHA)   195 mg, Kwas gamma-linolenowy (GLA)  67 mg, Białko zawarte w produkcie pochodzi z naturalnych surowców zwierzęcych.

Wskazania

Preparat przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT) z rodziny Omega-3 i Omega-6, które dzięki specjalnie wyselekcjonowanej proporcji kwasów EPA, DHA i GLA wywierają korzystny wpływ na zdolność uczenia się i koncentrację. NNKT są konieczne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, stanowią jeden ze składników budulcowych mózgu i siatkówki oka. Preparat skierowany jest do dzieci i młodzieży mających problem z uczeniem się i koncentracją, szczególnie zaś do dzieci z dysleksją, zaburzeniami ruchu oraz osób z zespołem ADHD (Zespół nadpobudliwości psychoruchowej u dzieci).

Dawkowanie

3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłku.

Galomega Formuła IQ 150 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Galomega Formuła IQ 150 kapsułek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.