product-image
Coco Glam węgiel aktywny do wybielania zębów, proszek 30 g
61.48 zł

Niedostępny

Coco Glam węgiel aktywny do wybielania zębów, proszek 30 g
Coco Glam węgiel aktywny do wybielania zębów, proszek 30 g

Coco Glam węgiel aktywny do wybielania zębów, proszek 30 g

Brak ocen

Producent
Pojemność
30g
Postać
Cena jedn.
100 g = 204.93 zł

Niedostępny

61.48 zł

Opis

Coco Glam to w 100% naturalny środek do wybielania zębów. Za jego skuteczność odpowiada aktywny węgiel organiczny z drzewa kokosowego,
który myje zęby, wzmacnia szkliwo i oczyszcza jamę ustną. Bez udziału substancji chemicznych i polepszaczy. Wszystko to dzięki bezzapachowemu i pozbawionemu smaku preparatowi. Czy to nie proste?

Sekretnym składnikiem jest w nim aktywny węgiel w utlenionej wersji, zdolnej do pochłaniania różnych substancji i zanieczyszczeń. Jest on
nietoksyczny dla ludzi i nieszkodliwy dla zębów, ponieważ nie pochłania budujących je minerałów, nie ingeruje w szkliwo ani w ich strukturę.

Skład

Aktywny węgiel organiczny z kokosa, naturalna glinka bentonitowa, ekstrakt z mięty, ekstrakt ze skórki pomarańczy.

Wskazania

W 100% naturalny środek do wybielania zębów. Zapobiega próchnicy i rozwojowi szkodliwych bakterii.

VEGANfriendly oraz Crueltyfree.


Działanie

  • Odświeża jamę ustną,
  • Zmniejsza próchnicę, choroby dziąseł i nieświeży oddech,
  • Zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii.
  • Wybielanie zębów w domu bez specjalistycznego sprzętu

Wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego i organicznego. Pomagają w bezpieczny, skuteczny sposób wybielić zęby, a także oczyścić jamę ustną, pozostawiając długotrwałe uczucie czystości.

Węgiel aktywny - ma ogromne właściwości pochłaniania różnych substancji i zanieczyszczeń. Jest substancją nietoksyczną dla ludzi a dla zębów jest nieszkodliwy, ponieważ nie pochłania minerałów. Dodatkowo nie ingeruje w szkliwo oraz strukturę zębów.

Glinka bentonitowa - jest jedną z najbardziej skutecznych glinek leczniczych. Jej naturalne pochodzenie - wprost ze skał wulkanicznych gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. To właśnie zawarta w COCO GLAM bezwonna glinka działa wzmacniająco oraz wybielająco na zęby.

Mięta - jej obecność w składzie to gwarancja świeżego oddechu i orzeźwiającego smaku preparatu.

Ekstrakt z pomarańczy - jest bogaty w witaminę C, dzięki czemu skutecznie usuwa nalot z zębów i delikatnie, ale skutecznie wygładza ich powierzchnię.

COCO GLAM to również opcja na stworzenie naturalnej maseczki oczyszczającej. Dodaj odrobinę oleju kokosowego, pozostaw na ok. 10-15 min na twarzy, następnie zmyj i ciesz się idealną odświeżoną i oczyszczoną skórą.

30 g proszku wystarcza na 2-3 miesiące stosowania.

Dawkowanie

Zmocz szczoteczkę i nałóż na nią odrobinę Coco Glam. Szczotkuj delikatnymi, kolistymi ruchami przez 3 minuty, po czym pozostaw preparat na zębach na około 2 minuty. Następnie dokładnie wypłucz usta i ponownie umyj zęby tradycyjną pastą - gotowe. Wybielanie zębów w domu nigdy nie było tak przyjemne - natychmiast poczujesz niesamowitą czystość jamy ustnej, a już po kilku użyciach dostrzeżesz wyraźny efekt wybielenia.

Dodatkowe

W przypadku zębów o mocno żółtym odcieniu stosowanie Coco Glam może nie przynieść oczekiwanych skutków - skonsultuj się z dentystą, by poznać inne sposoby wybielenia uśmiechu.

Systematyczność przy tej metodzie to ważna kwestia - myj zęby Coco Glam rano i wieczorem.

Postać

Stosowanie

W 100% naturalny środek do wybielania zębów. Zapobiega próchnicy i rozwojowi szkodliwych bakterii.VEGANfriendly oraz Crueltyfree.

Działanie

Odświeża jamę ustną,Zmniejsza próchnicę, choroby dziąseł i nieświeży oddech,Zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii.Wybielanie zębów w domu bez specjalistycznego sprzętuWszystkie składniki są pochodzenia naturalnego i organicznego. Pomagają w bezpieczny, skuteczny sposób wybielić zęby, a także oczyścić jamę ustną, pozostawiając długotrwałe uczucie czystości.Węgiel aktywny - ma ogromne właściwości pochłaniania różnych substancji i zanieczyszczeń. Jest substancją nietoksyczną dla ludzi a dla zębów jest nieszkodliwy, ponieważ nie pochłania minerałów. Dodatkowo nie ingeruje w szkliwo oraz strukturę zębów.Glinka bentonitowa - jest jedną z najbardziej skutecznych glinek leczniczych. Jej naturalne pochodzenie - wprost ze skał wulkanicznych gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. To właśnie zawarta w COCO GLAM bezwonna glinka działa wzmacniająco oraz wybielająco na zęby.Mięta - jej obecność w składzie to gwarancja świeżego oddechu i orzeźwiającego smaku preparatu.Ekstrakt z pomarańczy - jest bogaty w witaminę C, dzięki czemu skutecznie usuwa nalot z zębów i delikatnie, ale skutecznie wygładza ich powierzchnię.COCO GLAM to również opcja na stworzenie naturalnej maseczki oczyszczającej. Dodaj odrobinę oleju kokosowego, pozostaw na ok. 10-15 min na twarzy, następnie zmyj i ciesz się idealną odświeżoną i oczyszczoną skórą.30 g proszku wystarcza na 2-3 miesiące stosowania.

Dla kogo

kobieta
mężczyzna

Problem

zęby dziąsła

Wiek

18-30 lat
30-40 lat
50-60 lat
40-50 lat
60 i wiecej lat

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem