product-image
Canpol Babies laktator elektryczny Easy&Natural 1 sztuka [12/207]
229.00 zł

Niedostępny

Canpol Babies laktator elektryczny Easy&Natural 1 sztuka [12/207]
Canpol Babies laktator elektryczny Easy&Natural 1 sztuka [12/207]

Canpol Babies laktator elektryczny Easy&Natural 1 sztuka [12/207]

Brak ocen

Producent
Canpol

Graniczna 4, 96-321 Słubica B

Pojemność
1szt
Postać
Cena jedn.
1 szt = 229.00 zł

Niedostępny

229.00 zł

Opis

Canpol Laktator elektryczny Easy&Natural to urządzenie wspomagające karmienie już od początku laktacji, a także w późniejszym okresie. Zapewnia przyjemne użytkowanie nawet, gdy jeszcze nigdy nie korzystałaś z laktatora. Duża gama regulacji siły ssania i 2 fazy odciągania to największe atuty urządzenia, byś mogła dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb.

Dzięki zawartej w zestawie butelce ze smoczkiem, możesz od razu nakarmić swoje maleństwo i czuć pełną satysfakcję i zadowolenie.

Skład

Marka Canpol babies oferuje ci laktator Easy&Natural w pełnym zestawie, abyś mogła od razu go stosować. Dodatkowo komplet ułatwia także transport urządzenia. Dzięki kosmetyczce możesz go mieć zawsze przy sobie. Ona ochroni urządzenie i wygodnie przechowa do kolejnego użycia. W zestawie:

- Silnik laktatora,

- Nakładka do odciągania,

- Butelka EasyStart o pojemności 120 ml z standardowym zaworem odpowietrzającym (antykolkowa),

- Smoczek do butelki z miękkiego silikonu,

- Zatyczka ochronna na smoczek,

- Kabel zasilający,

- Rurka przeprowadzająca pokarm,

- Kosmetyczka.

Działanie

2-fazowe odciąganie

Canpol Laktator elektryczny Easy&Natural zadba o najlepsze odciąganie pokarmu. Posiada on dwufazowy rytm ssania. Co on zapewnia? Po pierwsze, w początkowej fazie, stymuluje brodawkę i pobudza gruczoły mlekowe tak, by w kolejnej fazie pobrać pokarm. W drugiej fazie następuje głębokie odciąganie, które sprawia, że pokarm wydobywa się bardziej efektywnie, niż w przypadku laktatorów jednofazowych.

Wiele trybów, zgodnie z twoimi potrzebami

Z laktatorem Easy&Natural odciąganie staje się proste i co więcej, dopasowane do twoich potrzeb. Urządzenie posiada aż 9 zmiennych ustawień siły ssania. To pozwala na uzyskanie 18 indywidualnych trybów pracy. Masz nad laktatorem pełną kontrolę i wygodę odciągania pokarmu.

Miękki silikon przy twojej skórze

Wybierając dla siebie idealny laktator, zwróć uwagę na końcówkę lejka. To właśnie on będzie w bezpośrednim kontakcie z twoją delikatną skórą. Zasługujesz na bezpieczny i miły dotyk podczas pracy urządzenia. Laktator Easy&Natural posiada specjalną nakładkę z miękkiego silikonu. Sprawi ci najwyższy komfort i dostosuje się do kształtu twojej piersi.

Z piersi bezpośrednio do butelki

Canpol Laktator elektryczny Easy&Natural zaprojektowano w trosce o twój pokarm. Konstrukcja laktatora, posiada zaworek antyzwrotny, dzięki któremu mleko po odciągnięciu trafia bezpośrednio do butelki. Nie cofa się do kanalików laktatora, pomimo ruchu zasysającego. W ten sposób nie tracisz cennych kropel pokarmu. Całość gromadzi się w butelce, którą od razu po możesz podać dziecku.

Dodatkowe

Dodatkowe funkcje laktatora Easy&Natural marki Canpol babies:

- Nowoczesny i kompaktowy,

- Prosty i intuicyjny panel sterowania,

- Uproszczony mechanizm, niewielka ilość elementów - łatwe czyszczenie,

- Laktator kompatybilny z butelkami Canpol babies,

- Mobilność i wygoda użytkowania,

- Bezpieczne materiały bez Bisfenolu A,

- Redukcja kolki podczas karmienia z butelki (zawór odpowietrzający).

Producent

Postać

Działanie

2-fazowe odciąganie Canpol Laktator elektryczny Easy&Natural zadba o najlepsze odciąganie pokarmu. Posiada on dwufazowy rytm ssania. Co on zapewnia? Po pierwsze, w początkowej fazie, stymuluje brodawkę i pobudza gruczoły mlekowe tak, by w kolejnej fazie pobrać pokarm. W drugiej fazie następuje głębokie odciąganie, które sprawia, że pokarm wydobywa się bardziej efektywnie, niż w przypadku laktatorów jednofazowych. Wiele trybów, zgodnie z twoimi potrzebami Z laktatorem Easy&Natural odciąganie staje się proste i co więcej, dopasowane do twoich potrzeb. Urządzenie posiada aż 9 zmiennych ustawień siły ssania. To pozwala na uzyskanie 18 indywidualnych trybów pracy. Masz nad laktatorem pełną kontrolę i wygodę odciągania pokarmu. Miękki silikon przy twojej skórze Wybierając dla siebie idealny laktator, zwróć uwagę na końcówkę lejka. To właśnie on będzie w bezpośrednim kontakcie z twoją delikatną skórą. Zasługujesz na bezpieczny i miły dotyk podczas pracy urządzenia. Laktator Easy&Natural posiada specjalną nakładkę z miękkiego silikonu. Sprawi ci najwyższy komfort i dostosuje się do kształtu twojej piersi. Z piersi bezpośrednio do butelki Canpol Laktator elektryczny Easy&Natural zaprojektowano w trosce o twój pokarm. Konstrukcja laktatora, posiada zaworek antyzwrotny, dzięki któremu mleko po odciągnięciu trafia bezpośrednio do butelki. Nie cofa się do kanalików laktatora, pomimo ruchu zasysającego. W ten sposób nie tracisz cennych kropel pokarmu. Całość gromadzi się w butelce, którą od razu po możesz podać dziecku.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem