Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Canpol
Adres

Graniczna 4, 96-321 Słubica B

Pojemność 3szt.
Postać Łyżeczka
Dostępność

Spis treści:

Canpol Babies zestaw pierwszych łyżeczek do karmienia 3 sztuki [31/419_blu] Opis

Przyszła pora na rozszerzanie diety Malucha? Zestaw pierwszych łyżeczek do karmienia idealnie sprawdzi się podczas przygody z nowymi smakami i pierwszych posiłków. Specjalnie wyprofilowany, kształt łyżeczek ułatwia dziecku pobieranie pokarmu, a wydłużona rączka gwarantuje wygodę podczas karmienia, i ułatwia wybieranie pokarmów ze słoiczków. Zaokrąglone krawędzie nie podrażniają delikatnych dziąseł maluszka, dlatego łyżeczki sprawdzą się też w pierwszych próbach samodzielnego jedzenia. Zestaw zawiera 3 różnokolorowe łyżeczki o matowym wykończeniu, przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4. miesiąca życia.

Canpol Babies zestaw pierwszych łyżeczek do karmienia 3 sztuki [31/419_blu] Wskazania

Produkt dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. W opakowaniu 3 szt. Produkt wolny od BPA. Przeznaczony dla dzieci powyżej 4.miesięcy. Produkt można myć w zmywarce. Nie można gotować i używać w mikrofalówce.

Canpol Babies zestaw pierwszych łyżeczek do karmienia 3 sztuki [31/419_blu] Działanie

Zestaw łyżeczek do karmienia idealnie sprawdzi się przy rozszerzaniu diety Maluszka.

Specjalnie wyprofilowany, ergonomiczny kształt - umożliwia rodzicom wygodne karmienie.

Zaokrąglone krawędzie nie podrażniają delikatnych dziąseł dziecka.

Wydłużona rączka - ułatwia wybieranie pokarmów ze słoiczków.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów bezpiecznych w kontakcie z żywnością.

Designed & Made In Poland - zaprojektowany przez polskich designerów i wyprodukowany w Polsce.

Canpol Babies zestaw pierwszych łyżeczek do karmienia 3 sztuki [31/419_blu] Dawkowanie

Produkt utrzymuj w czystości. Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem, myj w ciepłej wodzie z delikatnym środkiem myjącym, dokładnie wypłucz ciepłą wodą. Polej wrzątkiem. Unikaj szorstkich, rysujących powierzchnię narzędzi. Nie gotuj. Produkt można myć w zmywarce. Nie stosować w kuchence mikrofalowej. Dla bezpieczeństwa i zdrowia Twojego dziecka. Ostrzeżenie! Zawsze używać wyrobu pod nadzorem dorosłych. Wyrób sprawdzić przed każdym użyciem. W przypadku pierwszychoznak zniszczenia lub zużycia - wyrzucić. Zawsze sprawdzać temperaturę pokarmu przed karmieniem. Uwaga! Produkt nie jest zabawką. Przechowuj go w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Kategoria

Akcesoria

Producent

Postać

Stosowanie

Produkt dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. W opakowaniu 3 szt. Produkt wolny od BPA. Przeznaczony dla dzieci powyżej 4.miesięcy. Produkt można myć w zmywarce. Nie można gotować i używać w mikrofalówce.

Działanie

Zestaw łyżeczek do karmienia idealnie sprawdzi się przy rozszerzaniu diety Maluszka.Specjalnie wyprofilowany, ergonomiczny kształt - umożliwia rodzicom wygodne karmienie.Zaokrąglone krawędzie nie podrażniają delikatnych dziąseł dziecka.Wydłużona rączka - ułatwia wybieranie pokarmów ze słoiczków.Wykonane z wysokiej jakości materiałów bezpiecznych w kontakcie z żywnością.Designed & Made In Poland - zaprojektowany przez polskich designerów i wyprodukowany w Polsce.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.