Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Babyono
Adres

ul. Kowalewicka 13

60-002, Poznań

Pojemność 1szt
Postać Laktator
Dostępność

Spis treści:

Babyono laktator elektryczny Compact 1 sztuka [970] Opis

Laktator elektryczny COMPACT cechuje się wysokim komfortem oraz wydajnością użytkowania. Lejek wykonany z miękkiego silikonu szczelnie obejmuję całą pierś, także w pozycji półleżącej. Zapewnia to większą wygodę podczas odciągania pokarmu, w szczególności kobietom po cesarskim cięciu. Możliwość dopasowania siły ssania zwiększa jego skuteczność i wydajność podczas ściągania pokarmu. Jego cichy tryb pracy zapewnia dyskrecję, co umożliwia odprowadzanie mleka w każdym miejscu. Laktator jest prosty zarówno w obsłudze, montażu, jak i demontażu, a także dyskretny i wygodny w podróży. Istnieje możliwość karmienia butelką Natural Nursing zaraz po odciąganiu. Laktator zasilany jest baterią akumulatorową. W celu jej naładowania należy podłączyć pompę laktatora do ładowarki, a następnie do gniazda prądowego. Ładowanie trwa około 5 h. Na pełnym akumulatorze laktator działa około 2,5 h. Jeśli po uruchomieniu pompy laktatora w ciągu 1 minuty nie rozpocznie się odciąganie pokarmu, pompa wyłączy się automatycznie. Domyślny czas pracy pompy wynosi 30 minut. Po przepracowaniu 30 minut laktator wyłącza się automatycznie. Wszystkie elementy laktatora wykonane są ze specjalnego tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością niezawierającego Bisfenolu A.

Babyono laktator elektryczny Compact 1 sztuka [970] Skład

W ZESTAWIE:

  • laktator
  • silikonowy lejek
  • butelka do karmienia Babyono Natural Nursing – 180 ml
  • silikonowy smoczek anatomiczny 0m+
  • ładowarka
  • kosmetyczka

Babyono laktator elektryczny Compact 1 sztuka [970] Działanie

Tryb odciąganie.

Siłę ssania można ustawić w zakresie od 1 do 7. Poszczególne poziomy różnią się siłą ssania – od niskiej do wysokiej.

Tryb podwójnej częstotliwości

Tryb łączący zalety naprzemiennego ssania z dużą i małą siłą. Cykl ssania o zmiennej sile (słabo – przerwa – mocno) skutecznie pomaga w pobudzaniu wklęsłych brodawek.

Tryb wysokiej częstotliwości

Tryb ten stymuluje piersi w celu pobudzania odruchu oksytocynowego zwiększającego prędkość wypływu pokarmu. Zapewnia również przyjemne odciąganie pokarmu.

Masaż pobudzający. 

Zalecane jest uruchomienie masażu pobudzającego na 2–5 minut przed ociąganiem pokarmu.

Tryb 2 w 1.

Cykl złożony z 5 ruchów masujących, po których następuje 1 ruch ssący. Tryb ten zalecany jest do kojenia bólu przepełnionych piersi i ich pobudzania w celu odciągania większej ilości pokarmu w krótszym czasie.

Kategoria

Akcesoria

Producent

Postać

Działanie

Tryb odciąganie.Siłę ssania można ustawić w zakresie od 1 do 7. Poszczególne poziomy różnią się siłą ssania – od niskiej do wysokiej.Tryb podwójnej częstotliwościTryb łączący zalety naprzemiennego ssania z dużą i małą siłą. Cykl ssania o zmiennej sile (słabo – przerwa – mocno) skutecznie pomaga w pobudzaniu wklęsłych brodawek.Tryb wysokiej częstotliwościTryb ten stymuluje piersi w celu pobudzania odruchu oksytocynowego zwiększającego prędkość wypływu pokarmu. Zapewnia również przyjemne odciąganie pokarmu.Masaż pobudzający. Zalecane jest uruchomienie masażu pobudzającego na 2–5 minut przed ociąganiem pokarmu.Tryb 2 w 1.Cykl złożony z 5 ruchów masujących, po których następuje 1 ruch ssący. Tryb ten zalecany jest do kojenia bólu przepełnionych piersi i ich pobudzania w celu odciągania większej ilości pokarmu w krótszym czasie.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.