zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent
Adres


Pojemność 28 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

1 tabletka powlekana zawiera 5mg donepezylu chlorowodorku.

Preparat zawiera laktozę

Wskazania

Leczenie łagodnej i średnio ciężkiej postaci otępienia w chorobie Alzheimera. 

Działanie

Poprawa zdolności poznawczych u chorych na Alzheimera.

Dawkowanie

Preparat należy stosować wyłącznie doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Aby leczenie było skuteczne i bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Przed zastosowaniem leku zapoznaj się z jego właściwościami opisanymi w ulotce. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia dla konkretnego pacjenta. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania leku jest nadwrażliwość na chlorowodorek donepezylu, pochodne piperydyny lub którąkolwiek substancję pomocniczą zawartą w preparacie. Lek nie jest wskazany do stosowania u dzieci. Należy zachować szczególną ostrożność stosując u pacjentów z zespołem chorego węzła zatokowego, z zaburzeniami przewodnictwa nadkomorowego, u pacjentów z astmą oskrzelową lub obturacyjną chorobą płuc oraz u pacjentów ze zwiększonym ryzykiem choroby wrzodowej.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki na receptę

Producent

Postać

Stosowanie

Leczenie łagodnej i średnio ciężkiej postaci otępienia w chorobie Alzheimera. 

Działanie

Poprawa zdolności poznawczych u chorych na Alzheimera.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.