Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Perffarma
Adres


Pojemność 50 ml
Postać Żel
Dostępność

Spis treści:

Viticolor żel barwiący 50 ml [Data ważności 28-02-2022] Wskazania

Żel ViTicoLor został specjalnie zaprojektowany do barwienia skóry z plamami depigmentacyjnymi. Żel ViTicoLor może być używany w okresie leczenia oraz w czasie fototerapii.

Viticolor żel barwiący 50 ml [Data ważności 28-02-2022] Działanie

Preparat dostosowany specjalnie do kamuflażu plam bielaczych.

 

Viticolor zawiera składniki barwiące (CL42090, CL19140, CL14700), które powodują natychmiastowe zabarwienie skóry. Składniki o działaniu samoopalającym (DHA i erytruloza) sprawiają, że zabarwienie pojawia się w kilka godzin po aplikacji i dłużej się utrzymuje, przez co plamy pozbawione pigmentu stają się mniej widoczne.

Viticolor żel barwiący 50 ml [Data ważności 28-02-2022] Dawkowanie

Preparat nakładać przy użyciu dołączonego do produktu aplikatora, na miejsca pozbawione pigmentu. Nakładanie żelu Viticolor należy rozpocząć od środka odbarwienia w kierunku brzegów, tak aby nie zabarwić skóry zdrowej Pozostawić do wyschnięcia Jeśli po 8 godzinach od nałożenia żelu, uzyskany kolor jest zbyt jasny, aplikację można powtórzyć W celu utrzymania jednolitego kolorytu skóry, żel należy stosować 1-2 razy w tygodniu.

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Stosowanie

Żel ViTicoLor został specjalnie zaprojektowany do barwienia skóry z plamami depigmentacyjnymi. Żel ViTicoLor może być używany w okresie leczenia oraz w czasie fototerapii.

Działanie

Preparat dostosowany specjalnie do kamuflażu plam bielaczych.   Viticolor zawiera składniki barwiące (CL42090, CL19140, CL14700), które powodują natychmiastowe zabarwienie skóry. Składniki o działaniu samoopalającym (DHA i erytruloza) sprawiają, że zabarwienie pojawia się w kilka godzin po aplikacji i dłużej się utrzymuje, przez co plamy pozbawione pigmentu stają się mniej widoczne.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.