Sutricon silikonowe plastry na blizny 3cm x 10cm 5 plastrów

cena
53,54 zł
Ilość:
Producent Verco
Pojemność 5szt.
Postać Plastry
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
66%Complete

Spis treści:

Opis produktu

Sutricon plastry na blizny doskonale sprawdzają sie w leczeniu zarówno dajrzałych jak i świeżych blizn. Pod wpływem ich działania  blizna staje sie mniejsza, a jej wygląd ulega znacznej poprawie. Na uwagę zasługuje wygoda ich stosowania. Nie brudza ubrań, są bardzo elastyczne, ultracienkie i przezroczyste przez co niemal niewidoczne na skórze. Charakteryzują się też wysoką przyczepnością, można je kilkukrotnie przeklejać. Wyposażone sa w specjalną membranę, dzięki której skóra może oddychać. Kolejnym ich atutem jest ultra delikatność, dzięki czemu mogą je stosować osoby ze skórą wrażliwą i alergicy, na wszystkie obszary skóry. 

Skutecznosć plastrów Sitricon potwierdzono w badaniach klinicznych, dzięki czemu otrzymały one rekomendację Międzynarodowego Zespołu Ekspertów ds. Leczenia Blizn.

Skład

Żel silikonowy 200g/mkw, elastyczna siatka poliuretanowa

Wskazania

Wyjątkowe właściwości żelu silikonowego poprawiają wygląd blizn starych i świeżych. Silikonowe plastry stosowane są w leczeniu blizn przerostowych (hipertroficznych), blizn keloidowych (bliznowców) starych i świeżych, w zapobieganiu nieprawidłowemu bliznowaceniu ran zamkniętych.

Działanie

Innowacyjne silikonowe plastry Sutricon przeznaczone są do stosowania w leczeniu wszystkich rodzajów blizn. Skuteczność i bezpieczeństwo silikonu zostały potwierdzone w badaniach klinicznych. 95% osób stosujących terapię plastrami Sutricon stwierdziło ich skuteczność. Cienka i przezroczysta forma plastra zapewnia wygodę i dyskrecję używania. 

Plastry Sutricon: wspomagają leczenie blizn pooperacyjnych, pooparzeniowych, pourazowych i innych; zmniejszają widoczność blizny; zapobiegają nieprawidłowemu bliznowaceniu; rozjaśniają i wygładzają bliznę; pozwalają "oddychać" skórze.

Dawkowanie

Przed użyciem dokładnie oczyścić i osuszyć bliznę. Wyjąć plaster z opakowania. Możliwe jest pocięcie plastra w celu dopasowania jego wielkości do powierzchni blizny. Należy upewnić się, że plaster całkowicie zakrywa bliznę, jak również powierzchnię wokół blizny (przynajmniej 0,5 cm z każdej strony blizny). Rozpocząć usuwanie folii ochronnej z plastra, przykładając samoprzylepną stroną do brzegu blizny. Zdjąć ostrożnie ochronną folię, doklejając cały plaster na bliznę. Zaleca się raz dziennie zdjąć plaster, bliznę oczyścić neutralnym mydłem i osuszyć. Najlepszy efekt uzyskuje się przy wymianie plastra co 24 godziny. Plaster należy zmieniać co 3-5 dni, kiedy już nie przywiera do skóry. Nie należy używać tego samego plastra przez więcej niż 7 dni.

Mogą być stosowane u dzieci (już od 6. miesiąca życia) i dorosłych.

Długość terapii jest indywidualna i zależy m. in. wielkości i rodzaju blizny, wieku czy uwarunkowań genetycznych. Zadowalające efekty uzyskiwane są po:
ok. 1-2 miesiącach terapii (blizny świeże, po ranach ciętych)
od 3 do 6 miesięcy terapii (blizny dojrzałe: od 1 roku do 9 lat)

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Rozmiar dostosowany do blizn po: 
tarczycy
urazach
rozcięciach
zabiegach
oparzeniach


Opinie o Sutricon silikonowe plastry na blizny 3cm x 10cm 5 plastrów

Beata

Długość idealna na blizne po wycięciu tarczycy. Blizna zniknęła juz prawiec cała, a było fatalnie, bo zrobił się bliznowiec.

Lidia

świetnie się sprawdziły na blizny po oparzeniach, opakwanie jest wydajne, jenego plastra używałam klka dni, nic się nie zsuwało, nie rolowąło, blizna jest duzo mniej widoczna

Piotr

Polecam. Spełniają oczekiwania. Mam bliznę pooperacyjną na nodze i właśnie od miesiąca stosuję plastry. Skóra jest łagodniejsza, blizna powoli wygląda dużo lepiej, wygładza się. Same plastry wygodne w użyciu nie powodują np. podrażnień

Paulina

Używam plastrów od pół roku, blizna teraz jest prawie niewidoczna. Polecam.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.