Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent AVEC Pharma
Adres

Beżowa 2, 54-046 Wrocław

Pojemność 100ml
Postać Pasta
Dostępność

Spis treści:

SeptOral Profilactic specjalistyczna pasta do zebów 100 ml Opis

SeptOral Profilactic to specjalistyczna pasta do zębów przeciw parodontozie zawierająca dobroczynne składniki o działaniu antyseptycznym, przeciwgrzybicznym, a także wspomagającym regenerację błon śluzowych w jamie ustnej.

SeptOral Profilactic specjalistyczna pasta do zebów 100 ml Skład

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, PEG-8, Aluminum Lactate, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Limonene, Cellulose Gum, Sodium Monofluorophosphate, Zinc Citrate, Sodium Hyaluronate, PVP, Sodium Saccharin, Taurine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Soidum Benzoate, Titanium Dioxide, Chlorhexidine Digluconate, Cl 12490, Cl 77492.

SeptOral Profilactic specjalistyczna pasta do zebów 100 ml Wskazania

SeptOral Profilactic to połączenie składników aktywnych dwuglukonianu chlorheksydyny, mleczanu glinu oraz kwasu hialuronowego zapewniające skuteczną ochronę przed parodontozą, krwawieniem dziąseł, próchnicą oraz powstaniem kamienia nazębnego. Fluor skutecznie wzmacnia szkliwo i zapenia ochronę przeciwpróchniczą.

SeptOral Profilactic specjalistyczna pasta do zebów 100 ml Działanie

Chlorheksydyna - najbardziej znany środek o działaniu antybakteryjnym i przeciwgrzybicznym. Skutecznie redukuje ilość drobnoustroi rozwijających się w przyzębiu, które odpowiedzialne są za stany zapalne i krwawienia dziąseł. Regularnie stosowana wspomaga usuwanie płytki nazębnej i opóźnia jej ponowne gromadzenie. Działanie płynu utrzymuje się do kilku godzin.
Mleczan glinu - posiada właściwości ściągające i przeciwzapalne. Przyspiesza gojenie błon śluzowych, zmniejsza krwawienie i chroni zęby przez tworzeniem się kamienia nazębnego.
Kwas hialuronowy - uczestniczy w procesach regeneracji i gojenia dziąseł i błony śluzowej w jamie ustnej.
Cytrynian cynku - redukuje ilość płytki nazębnej ograniczając powstawanie kamienia nazębnego, jednej z przyczyn paradontozy.
Fluor - wzmacnia szkliwo chroniąc zęby przed próchnicą.

SeptOral Profilactic specjalistyczna pasta do zebów 100 ml Dawkowanie

Pasta Septoral Profilactica przeznaczona jest do codziennego stosowania. Dla uzuskania najlepszych rezultatów należy szczotkować zęby min. 2 razy dziennie.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

SeptOral Profilactic to połączenie składników aktywnych dwuglukonianu chlorheksydyny, mleczanu glinu oraz kwasu hialuronowego zapewniające skuteczną ochronę przed parodontozą, krwawieniem dziąseł, próchnicą oraz powstaniem kamienia nazębnego. Fluor skutecznie wzmacnia szkliwo i zapenia ochronę przeciwpróchniczą.

Działanie

Chlorheksydyna - najbardziej znany środek o działaniu antybakteryjnym i przeciwgrzybicznym. Skutecznie redukuje ilość drobnoustroi rozwijających się w przyzębiu, które odpowiedzialne są za stany zapalne i krwawienia dziąseł. Regularnie stosowana wspomaga usuwanie płytki nazębnej i opóźnia jej ponowne gromadzenie. Działanie płynu utrzymuje się do kilku godzin.Mleczan glinu - posiada właściwości ściągające i przeciwzapalne. Przyspiesza gojenie błon śluzowych, zmniejsza krwawienie i chroni zęby przez tworzeniem się kamienia nazębnego.Kwas hialuronowy - uczestniczy w procesach regeneracji i gojenia dziąseł i błony śluzowej w jamie ustnej.Cytrynian cynku - redukuje ilość płytki nazębnej ograniczając powstawanie kamienia nazębnego, jednej z przyczyn paradontozy.Fluor - wzmacnia szkliwo chroniąc zęby przed próchnicą.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.