Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 121

Producent Albert Polska
Adres


Pojemność 1op.
Postać Urządzenie
Dostępność

Spis treści:

Sanity Pro inhalator tłokowy 1 sztuka Opis

Profesjonalne urządzenie wysokiej jakości, o najlepszych parametrach, służące do wykonywania terapii inhalacyjnej w schorzeniach takich jak: astma, przewlekłe zapalenie oskrzeli i innych chorobach układu oddechowego.

Sanity Pro inhalator tłokowy 1 sztuka Skład

Parametry techniczne urządzenia:

Nebulizator z kompresorem tłokowym 

Wydajność nebulizacji: 0,5 ml/min 

Wydajność irygacji: nawet 5,3 ml/min 

Przepływ powietrza: 14 l/min 

Poziom szumu: 58 dB 

Waga: 2 kg 

 

Zestaw do inhalacji zawiera:

Irygator Nosalek Jet 

Maska dla dzieci 

Maska dla dorosłych 

Końcówka donosowa 

Końcówka doustna 

Długi przewód powietrza (2 m) 

Długi kabel zasilający

Sanity Pro inhalator tłokowy 1 sztuka Wskazania

przewlekłe zapalenia i choroby płuc,  mukowiscydoza (postać́ płucna),  stany pozapalne płuc i nawracające zapalenia płuc, rozedma płuc, przewlekła obstrukcyjna choroba płuc (POChP), chroniczny  bronchit, nadciśnienie tętnicze płuc, zapalenie oskrzeli i oskrzelików, astma oskrzelowa, nieżyt oskrzeli, zapalenie tchawicy i krtani, gardła ostre i przewlekłe zapalenie nosa i zatok przynosowych,stany pooperacyjne np. po resekcji przegrody nosa lub usunięciu polipów, nawilżanie i łagodzenie podrażnionego gardła i śluzówki, alergiczny nieżyt nosa, powiększone migdałki, stany wyczerpania głosowego.

Sanity Pro inhalator tłokowy 1 sztuka Działanie

Oczyszczanie i inhalacja w jednym – wyposażony w Nosalek Jet – irygator do oczyszczania jamy nosowej i zatok 

Regulacja wielkości cząsteczek – możliwość wyboru leczenia w zależności od potrzeb pacjenta 

Cząsteczka MMAD 1,82 µm – także dla dolnych dróg oddechowych 

Wysoka wydajność́ inhalacji – aplikacja 1 ml leku już w 2 minuty! 

Wysoka wchłanialność leku – dzięki systemowi zaworów wdechowo-wydechowych ograniczających straty leku 

Praktyczny – wygodny schowek na wyposażenie i pełen zestaw akcesoriów 

Przeznaczony do pracy ciągłej – do długotrwałych terapii w warunkach domowych 

Inhalator dla całej rodziny – doskonały dla dzieci oraz osób dorosłych 

Przeznaczony do wszystkich rodzajów leków – również, substancji oleistych 

Sanity Pro inhalator tłokowy 1 sztuka Dodatkowe

Gwarancja: 5 lat - door to door

Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Postać

Stosowanie

przewlekłe zapalenia i choroby płuc,  mukowiscydoza (postać́ płucna),  stany pozapalne płuc i nawracające zapalenia płuc, rozedma płuc, przewlekła obstrukcyjna choroba płuc (POChP), chroniczny  bronchit, nadciśnienie tętnicze płuc, zapalenie oskrzeli i oskrzelików, astma oskrzelowa, nieżyt oskrzeli, zapalenie tchawicy i krtani, gardła ostre i przewlekłe zapalenie nosa i zatok przynosowych,stany pooperacyjne np. po resekcji przegrody nosa lub usunięciu polipów, nawilżanie i łagodzenie podrażnionego gardła i śluzówki, alergiczny nieżyt nosa, powiększone migdałki, stany wyczerpania głosowego.

Działanie

Oczyszczanie i inhalacja w jednym – wyposażony w Nosalek Jet – irygator do oczyszczania jamy nosowej i zatok  Regulacja wielkości cząsteczek – możliwość wyboru leczenia w zależności od potrzeb pacjenta  Cząsteczka MMAD 1,82 µm – także dla dolnych dróg oddechowych  Wysoka wydajność́ inhalacji – aplikacja 1 ml leku już w 2 minuty!  Wysoka wchłanialność leku – dzięki systemowi zaworów wdechowo-wydechowych ograniczających straty leku  Praktyczny – wygodny schowek na wyposażenie i pełen zestaw akcesoriów  Przeznaczony do pracy ciągłej – do długotrwałych terapii w warunkach domowych  Inhalator dla całej rodziny – doskonały dla dzieci oraz osób dorosłych  Przeznaczony do wszystkich rodzajów leków – również, substancji oleistych 

Monika
Inhalator na wysokim poziomie. Doskonałe spisuje się w leczeniu górnych dróg oddechowych. Podawanie leków odbywa się szybko i bez strat. Dobrym rozwiązaniem - innowacyjnym jest zastosowanie regulacji wielkości cząsteczki.

Adam
Sprzęt w dobrej cenie, dużo przydatnych dodatków w zestawie. Inhalator pracuje cicho, ma długi przewód do inhalacji. Fajnie, że w zestawie są dwie maski - dla dorosłych i dzieci. Jak na razie (mam go od dwóch miesięcy) nie ma żadnych problemów z jego

Magda
5 lat gwarancji przekonało mnie do tego produktu. Co do samego użytkowania inhalator jest prosty w obsłudze mimo rozbudowanych funkcji. Ważne żeby przed inhalacją zastosować dołączony zestaw do oczyszczania nosa i zatok. Produkt godny polecenia.

Wiktor
Inhalator o bardzo dobrych parametrach. Wielkim plusem jest to, że można leczyć nim różne obszary dróg oddechowych dzięki możliwości regulacji cząsteczki. W wielu przypadkach przydaje się również możliwość ciągłej pracy urządzenia.

Ilona
Inhalator sprawdza się bardzo dobrze, szybko podaje leki, dzięki czemu nie ma problemu z inhalacją dziecka. Dziecko nie musi siedzieć długo i się niecierpliwić. Fajnie, że są schowki na akcesoria, przydatne urządzenie do oczyszczania nosa i zatok prz

Marek
Kupiłam z powodu alergii dziecka, ale sama też od czasu do czasu wykonuje inhalacje w celu poprawy zdrowia. Urządzenie jak do tej pory działa bez zarzutu. Pracuje dosyć cicho, posiada wszystkie niezbędne funkcje. Jego obsługa nie jest trudna, nie spr

Kamila
Jestem zadowolona z urządzenia. Działa bez zarzutu, dziecko jest spokojne podczas inhalacji, nie boi się, bo urządzenie pracuje dosyć cicho - inne inhalatory są znacznie bardziej głośne. Dobrze sprawdza się w leczeniu alergii.

Anna
Pełna satysfakcja z zakupu. Produkt otrzymałam szybko. Co do funkcji inhalator posiada wszystko czego potrzebowałam. Przydają się również załączone akcesoria. 5 lat gwarancji to również duży plus.

Marcelina
Produkt bardzo dobrej jakości, wszystko solidnie wykonane, funkcje odpowiadają moim potrzebom. Cena niewygórowana.

Karol
Dobry inhalator dla całej rodziny. Sprawdza się w ogólnej profilaktyce górnych dróg oddechowych a także łagodzeniu objawów astmy. Posiada wszystkie najnowsze funkcje.

Adam
Fajna cena, dużo przydatnych funkcji i akcesoriów, sprzęt przyda się w każdym domu, ponieważ można go stosować w różnych dolegliwościach od alergii po infekcje dróg oddechowych.

Karolina
Polecam ten inhalator, dobrze sprawdza się gdy potrzebne są dłuższe inhalacje. Inhalator ma bardzo dobre parametry, szybko podaje leki, małe straty w podawaniu leków. Jak dla mnie najlepszy na rynku.

Kamila
Inhalator dobrze wykonany, wiele potrzebnych funkcji i akcesoriów. Przydaje się w różnych problemach, a teraz w czasie przeziębień pozwala uniknąć takich problemów.

Anna
Inhalacje zalecił mi lekarz i rzeczywiście są bardzo skuteczne. Co do urządzenia nie ma się do czego przyczepić. Ma wiele funkcji i działa tak jak powinien.

Paweł
To mój drugi inhalator i przyznam, że ten spisuje się dużo lepiej, znacznie szybciej podaje leki i pracuje ciszej, ma też więcej funkcji. Jestem z niego zadowolony.

Olka
Bardzo dobry sprzęt, parametry wysokie, różne przydatne funkcje. Jestem z niego zadowolona.

lukasz
Dobra jakość w rozsądnej cenie. Zdecydowanie polecam inhalator, zwłaszcza jak ktoś choruje przewlekle i regularnie potrzebuje podawania leku.

ichal33
Solidny sprzęt. W tej półce cenowej nie znalazłem aparatu o lepszych parametrach. Skuteczna i wydajne podawanie leku, ale też bardzo szybka irygacja.

wojti44
Oczyszczanie i inhalacja w jednym urządzeniu, właśnie czegoś takiego potrzebowałam. Irygator do oczyszczania zatok sprawdza się bardzo dobrze

aleks
Dobra pomoc w walce z rozedmą. Łatwa obsługa inhalatora, wygodne maseczki, długi kabel zasilający i kabel powietrza. Jestem zadowolona z użytku.

Irena
Inhalator sprawuje się bardzo dobrze. Duży plus to możliwość regulacji cząsteczki mgiełki, a także długa gwarancja. W zestawie są wszystkie potrzebne akcesoria do inhalacji, nie trzeba nic dokupować.

geralt
Warto sobie coś takiego kupić. Najlepsza profilaktyka w walce z przeziębieniami. Inhalator szybko podaje lek, w sposób bezinwazyjny i bezbolesny.

Agata
Polecam z czystym sumieniem. Korzystam z tego inhalatora od kilku miesięcy i nie ma z nim żadnych problemów. Leki podaje szybko, łatwo się go czyści i przechowuje. Inhalacje przynoszą efekty.

sylka
Dla dorosłych, ale też dla dzieci. Jak mój synek zachoruje to robię mu właśnie inhalację – skuteczna metoda podania leki i na pewno też zdrowsza, bo nie wywołuje skutków ubocznych tak jak przeróżne tabletki.

Magda
Duża wydajność, prosta instalacja i aplikacja. Jestem zadowolona. Wygodne, dopasowane maseczki dla dzieci i dorosłych.

kuba
Wygodna regulacja wielkości cząsteczki, można sobie dostosować urządzenie do swoich potrzeb. Łatwe czyszczenie, prosty montaż. Polecam.

Anita
Korzystam z tego inhalatora od kilku miesięcy. Ogólnie jestem z niego zadowolona, w zestawie jest wszystko co potrzebne do inhalacji.

anka
Przyjazna, nie podrażniająca mgiełka, korzysta się komfortowo. Dobrym rozwiązaniem jest też irygator. Zapchany nos to temat, który już praktycznie dla mnie nie istnieje.

Karolina
Wygodna regulacja wielkości cząsteczek, cicha praca kompresora, ogólnie jestem zadowolony. Można odsunąć od siebie kompresor dzięki długiemu przewodowi.

sylwia
Profesjonalny sprzęt do domu, warto! Inhalacja jest szybka, dokładna, nie ma sytuacji że lek się marnuje i ucieka gdzieś bokiem.

Maria
Inhalator cichy i wydajny, nie marnuje się leku podczas całego zabiegu. Ładny design, nowoczesne i wygodne końcówki do inhalacji i irygacji.

Gabrysia
Polecam każdemu. Myśmy kupili w związku z astmą synka i terapia przynosi dobre efekty. Fajnie, że można przeprowadzać profesjonalną inhalację w warunkach domowych.

Julka
Świetne urządzenie. Bardzo fajnie się sprawdza przy terapii u dzieci. Nie hałasuje za mocno, nie wytraca leku przy inhalacji przez zawory wdechowo wydechowe.

Halina
Można szybko wyregulować sobie szybkość inhalacji czy wielkość cząsteczki. Mi osobiście bardzo się dobrze korzysta i z tego co widzę to dzieci też sobie chwalą.

maszlesz
Profesjonalny sprzęt w cenie nieprofesjonalnego. Polecam.

maszlesz
Profesjonalny sprzęt w cenie nieprofesjonalnego. Polecam.

Bas
Produktzgodny z opisem, trochę buczy ale da się wytrzymać.

Karolina
Bardzo cichy kompresor, proste podłączenie, jest dobrze. W tym przedziale cenowym to myślę, że jedna z lepszych alternatyw.

Sabina
Można łatwo sterować tempem i wielkością cząstki, to mi się bardzo podoba w tym modelu. Poza tym – długa gwarancja, wysokiej jakości części.

Iga
Dobry profesjonalny inhalator. Przyjazny w obsłudze model, nie trzeba za długo się z nim oswajać jak ktoś pierwszy raz ma do czynienia z inhalacją.

Marlena
Porządny aparat, nie mam uwag. Szybko inhaluje, ale dokładnie. Podoba mi się też funkcja irygacji, można oczyścić drogi oddechowe i przy okazji nawilżyć.

Marta
Łatwo można całość podłączyć i potem złożyć po użyciu. Jak dla mnie – okej. Oby rzeczywiście działał tak długo jak to jest na gwarancji.

Anka
Głównie korzystam z oczyszczania i nawilżania. Bardzo duża ulga po całym dniu w klimatyzowanych pomieszczeniach. Polecam!

Magda
Lek się świetnie wchłania, cały aerozol w ogóle jest wydajnie dostarczany do płuc. Nie ma takich strat leku jak w moim poprzednim aparacie.

justyna
ma dobrą cene i jakościowo tez jest super

Marta
Udany zakup, choć nie najtańszy. Skusiła mnie polska firma i długa gwarancja. Korzystamy z żoną, ale też dzieci mają robione zabiegi i radzą sobie bardzo dobrze.

Aleksandra
Wszystko w porządku, na pewno jakościowo niczego mu nie brakuje. Cena może nie najniższa, ale za to jest to inwestycja długofalowa, samej gwarancji dają do 5 lat.

Ewelina
Działa tak jak trzeba czyli wydajnie i dokładnie. Lek dociera w konkretne partie dróg oddechowych a nie zatrzymuje się na samej górze.

Paulina
Profesjonalny sprzęt, jak na razie nie mamy z nim problemów. Nie marnuje leków, można dobrać wielkość cząstki pod konkretne schorzenie.

Ewalina
Dobrze oczyszcza zatoki, można poczuć ulgę. Poza tym przydaje się też jak trzeba śluzówkę nawilżyć. Ogólnie polecam!

Ela
Pomaga przy alergiach różnego typu. U mnie dzieciaki cierpią z powodu alergenów brzozy czy grabu i widzę różnicę na plus odkąd się inhalują.

Kinga
Nowoczesny inhalator z zaworami chroniącymi przed stratami leku. Wygodna konstrukcja, prosta obsługa. Polecam.

Marlena
Kupiłam na dniach i pierwsze wrażenia są pozytywne. Obym się z czasem nie rozczarowała. Prosty w obsłudze, szybki, łatwy w czyszczeniu.

Bożena
Korzysta się bezproblemowo, oby tak przez lata. Polecam! Można łatwo spakować i schować, albo spakować i zabrać w podróż.

Asia
Wygodny inhalator, nie marnuje leku, ma dobrze działające zawory. Prosty w obsłudze, bezpieczny i komfortowy dla dziecka. Polecam!

Irena
Aerozol dopasowany pod konkretne schorzenie, także za to duży plus. Nie jest tak, że inhalator emituje taką samą mgiełkę na wszystko.

Eryka
Jest wydajnie, szybko i bez bólu, płynnie dostarcza mgiełkę, można sobie tempo dopasować.

renata
Obsługuje też oleiste leki i mam to przetestowane, także wszystko się zgadza. Polecam – długa gwarancja, polska jakość.

Aneta
Dopiero co dotarł ale po pierwszym oglądzie i pierwszym użyciu daję plusa. Dobrze napisana instrukcja obsługi także łatwo się połapać co jest do czego itd.

Kinga
Dobry stosunek jakości do ceny. Jak za te pieniądze to urządzenie wiele potrafi. Obsłuży każdy lek, oczyści drogi oddechowe, nie hałasuje tak żeby to przeszkadzało w jakiś sposób.

MIlena
Mam od paru dni i jak na razie działa super, jest szybko, z wygodną regulacją tempa i wielkości leku.

Magda
Jest solidnie, wygląda że inhalator przez jakiś czas nam podziała, jak na razie żadnych usterek.

magda
Warto się nad tym aparatem zastanowić – pełna regulacja, dokładne oczyszczanie dróg, dla mnie okej.

Wiktoria
Pozytywnie – dużo nie waży, dużo miejsca nie zajmuje a jest bardzo wszechstronny można w różnych schorzeniach tutaj lek podawać.

Ewa
Wygodna regulacja, można niejako sobie urządzenie tutaj spersonalizować tak żeby działało pod konkretną osobę i kurację.

ela
Obsługuje różne leki, nie ma tutaj jakiś ograniczeń, ważne żeby lek był do wziewnego podania przeznaczony i wsio.

Kinga
Polecam ten wariant, gwarancja bardzo długa, wszechstronne zastosowanie terapeutyczne.

Beata
Działa płynnie, aerozol jest dobrze przetworzony czuć jak lek schodzi w dół.

Dagmara
Aerozol rewelacja, czuć jak przechodzi przez kolejne części dróg i dociera do celu ;-)

Magda
Wszystko się zgadza jeśli chodzi o opis – wygodny, szybki, oszczędny, i też w miarę cicho chodzi.

Sara
Dla dorosłych dla dzieci bardzo wszechstronny model, też mnie ta gwarancja 5 letnia cieszy na pewno.

Kinga
No faktycznie zużywa mniej leku niż poprzednik, także straty zdecydowanie mniejsze, polecam.

Kamila
Polecam inhalator, przy przeziębieniu takie leczenie jest nie do przebicia – szybkie i skuteczne!

Kamila
Polecam przy bardziej skomplikowanej terapii, my go przy astmie uzywamy i są efekty

sara
Odpowiednio przygotowuje aerozol tak żeby można go było bez bólu i dyskomfortu wdychać, dobry zakup

Karolina
Wydajny, dobrze przetwarzający lek w aerozolu tak żeby ta cząstka była faktycznie mała i mogła dotrzeć do źródła

Weronika
Szybka inhalacja, nie trzeba przesiadywać przy rurce męcząco długo, dla dzieci okej ;)

Kinga
Wszechstronny wynalazek, z jednej strony ja z mężem krozsytam a z drugiej dzieci tak samo biorą wziewnie leki ostatnio

marzena
Trafiony wybór, nie mogę złego słowa powiedzieć o pracy kompresora – szybki i cichy.

Marta
Stosujemy głównie profilaktycznie i jest efekt zwłaszcza w okresach wzmożonego ryzyka przeziębień.

kinga
Polecam też przy inhalacji dzieci nasz synek sobie radzi z aerozolem bez płaczu i bez jakiegoś dyskomfortu

Ela
Praktyczne 2 w 1, z jednej strony inhalator, z drugiej można też oczyścić sobie drogi oddechowe z wydzieliny...

Wiktoria
Polecam astmatykom. Duże ułatwienie w codziennej terapii, proste i szybkie czyszczenie przewodów.

Marta
Ekonomiczna rzecz, nie wytraca aerozolu, zawory sobie radzą z ewentualnymi stratami leku.

Ula
Obsługa bardzo intuicyjna wygodna, zwłaszcza jeśli z inhalacji mają korzystać dzieci.

kinga
Mam i polecam. Zwłaszcza rodzinom może się taki model przydać, wygodny dla dorosłych bezpieczny dla dzieci.

irena
Jest okej, wszystko działa zgodnie z instrukcją. Szybka nieuciążliwa inhalacja.

sara
Duża pomoc przy przeziębieniach, można dużo szybciej postawić siebie czy dziecko na nogi, polecam!

Wiola
Cicha praca, poradzi sobie z różnymi typami leków. Ostatnio używałam taki dość oleisty i nie było kłopotu.

eliza
Jest dobrze, trafiony wybór. Długa gwarancja, porządna jakość poszczególnych akcesoriów jak maseczka itd.

marzena
Bardzo fajny model dla całej rodziny. Można inhalować doroslego i dziecko. Polecam!

karolina
Warto było zamówić, wszystko działa prawidłowo, lek się nie marnuje, nie ucieka.

ula
Super wybór, szczerze polecam. Żadnych awarii, problemów z czyszczeniem, dobry zakup.

Sara
Polecam

Sabina
Multi zadaniowy model, idealny przez to dla rodziny, gdzie każdy ma inne potrzeby jeśli chodzi o zastosowanie aerozolu.

ela
Solidne końcówki, wygodna dopasowana maseczka dla dorosłego i dla dziecka, aerozol nie wylatuje bokami.

ada
Bardzo mnie cieszy regulacja tempa inhalacji. Wszystko działa jak najbardziej zgodnie z opisem i instrukcją.

marzena
Polecam przy dzieciach. U nas gdyby nie inhalator to każde leczenie z przeziębienia trwałoby o wiele dłużej.

ela
Dobrze trafiłam z inhalatorem. Żadnych awarii, marnowania leku czy hałasowania kompresora.

ada
Wysoka jakość prosta obsługa, dobrze napisana instrukcja, z góry wiadomo co do czego przyłączyć.

Kinga
Dobry zakup, fajnie że się zdecydowaliśmy właśnie na ten model. Żadnych usterek, aerozol leci równo do celu :)

Ola
Dobra polska marka, długa gwarancja i faktycznie urządzenie sprawia wrażenie „na lata”.

eliza
Jakościowo super, działa szybciej i ciszej niż się nastawiałam .

Sara
Świetnie przygotowuje aerozol, nie marnuje lekarstwa, tempo inhalacji do wygodnej regulacji.

Ola
Lek się wchłania, odczułam to zwłaszcza ostatnio przy zapaleniu płuc.

Aneta
Komfortowo bez marnowania czasu i aerozolu. Oby tak dalej to wyglądało.

Roksana
Wszystko w porządku, sprzęt zgodny z opisem na stronie, nie mam uwag.

Milena
Polecam

Aneta
Świetny inhalator

kinga
Solidny, wydajny, z cichym kompresorem. Dużym plusem jest dłuższa rurka i dopasowane maseczki.

Justyna
Mądrze zrobiony inhalator. Poręczny, z szybkim wygodnym podpięciem i łatwym myciem po inhalacji.

Ada
Chwalę sobie jak na razie ten inhalator. Nic się nie psuje, kompresor jest wyjątkowo cichy, maseczki dobrze leżą na buzi.

marzena
Działa perfekt! Przyjemna mgiełka, nie mamy problemów z podaniem lekarstwa synkowi.

aska
Przydana rzecz, można sobie dużo lepiej poradzić przy różnorakich przeziębieniach itp. aerozol działa cuda ;)

Patrycja
Podoba mi się! Trafiony zakup. Aerozol dociera też w dolne drogi oddechowe, a nie tylko na górę.

Marta
Miałem kilka inhalatorów, ale ten z czystym sumieniem mogę polecić, dobrze się sprawdza, korzystamy w domu regularnie jesienią, wiosną

marzena
Kupiłam zachęcony opiniami innych i również mogę potwierdzić, że to dobra propozycja, fajnie się sprawdza.

Wiktoria
Dobry sprzęt, sensowne ceny, jakość na wysokim poziomie – ogólnie polecam.,

irena
Dobry inhalator dla całej rodziny, bez wątpienia warto się na jego zakup zdecydować, sprawdza się także przy dzieciach.

Edyta
Fajnie, że maski idealnie dopasowane do twarzy.

Józef
Polecam

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.