Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Novartis

Strona główna

Misja i wizja Novartis - Odkrywamy nowe rozwiązania, by poprawiać i przedłużać ludzkie życie.

Dostarczamy innowacyjne, oparte na dowodach naukowych terapie, które zapewniają pacjentom lepsze wyniki leczenia oraz pomagają rozwiązać niektóre z najtrudniejszych problemów zdrowotnych społeczeństw. Odkrywamy i opracowujemy przełomowe terapie oraz znajdujemy nowe sposoby dostarczania ich do możliwie jak największej liczby osób. Naszym celem jest również zapewnienie zwrotu dla akcjonariuszy, co nagradza tych, którzy inwestują swoje pieniądze, czas i pomysły w firmę.

Novartis powstał w 1996 roku w wyniku fuzji spółek Ciba-Geigy i Sandoz. Jednak historie tych spółek sięgają blisko 250 lat wstecz i są zarazem zapisem rozwoju innowacyjności w farmacji.

Zarówno Ciba, jak również Geigy i Sandoz rozpoczynały swoją działalność od produkcji syntetycznych barwników do tkanin. Później zajęły się dostarczaniem środków chemicznych, aż a w końcu wyspecjalizowały się w produkcji leków.

15,73zł
11,89zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.