Filtry
Producenci, grupy i marki
Najczęściej wyszukiwane
Kapsułki Zestaw Saszetki
Norsa Pharma

Znaleziono produktów: 9

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Norsa Pharma

(9)

-

Norsa Pharma Logo

W Norsa Pharma specjalizujemy się w rozwoju, produkcji i dystrybucji najwyższej jakości środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, suplementów diety i wyrobów medycznych. W szczególności zajmujemy się dostarczaniem dedykowanych produktów dla osób chorych na choroby rzadkie, metaboliczne oraz stosujących diety eliminacyjne. Specjalistyczne rozwiązania w tych obszarach, z uwagi na swój niszowy charakter, znajdują się najczęściej poza obszarem zainteresowania innych firm farmaceutycznych.

Przy opracowywaniu produktów zwracamy szczególną uwagę, aby były one możliwie najlepiej dostosowane do potrzeb pacjentów i specyfiki poszczególnych jednostek chorobowych. Wykorzystujemy aktualne rekomendacje i wyniki najnowszych badań naukowych. Współpracujemy z licznymi jednostkami naukowymi w Polsce i całej Europie.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty, opracowane z największą precyzją i w oparciu o najnowsze badania naukowe – postanowiliśmy stworzyć nowy standard w dziedzinie dedykowanych produktów do postępowania żywieniowego.

Wierzymy, że zdrowie nie jest jedynie brakiem oznak chorób, ale najwyższym możliwym poziomem sił, energii, witalności oraz pozytywnych emocji. Dlatego rozpoczęliśmy misję kreowania produktów, które pomagają w poprawie jakości życia i osiągnięciu swoich możliwości. Dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów oraz współpracy ze środowiskiem naukowym, sukcesywnie wprowadzamy kolejne produkty przeznaczone dla osób najbardziej potrzebujących. Staramy się, aby stosowana polityka cenowa pozwoliła na dostęp do nowoczesnych terapii jak największej liczbie pacjentów.

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem